Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, hol találok rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, hol találok rendes fiút?

Figyelt kérdés

20 hónapig voltunk együtt, én mindent megtettem érte (támogatás, szexben minden, amit csak szeretett volna, intellektuálisan, érzelemben), teljes szívemből szeretett.

Barátokkal elmentünk nyaralni, már egy fél éve megvolt a repülőjegy, szállásfoglalás.

Miután hazajöttünk, másnap szakított velem. Éreztem, hogy van valami, de nem mondta el.

Azt mondta az első egy hónap jó volt, de aztán rájött, hogy mennyire különbözünk és kiszeretett belőlem. Utána csak azért maradt velem, mert hátha visszajön az érzés és nélküle mennyire elveszett vagyok, megsajnált. Tovább rontott a helyzeten, hogy látta, hogy minden tőlem telhetőt megadok neki, imádom, miközben ő már másfél éve a szakításon gondolkozik, és a bűntudata felemésztette. Minden minimális irántam érzett szeretetet kiölt belőle. Azért nem szakított hamarabb, mert nem akarta, higy elrontsuk a nyaralást.

Azóta minden nap rámír, féltékeny, nem akarja, hogy mással legyek.

De NEM akar összejönni újra.

És ezzel, hogy ennyit hazudott, MEGALÁZOTT - főleg, hogy volt egy szünet, amikor csak "játszópajtások" voltunk, és abból jöttünk újra össze.

Ő csak az hajtogatta, hogy miattam maradt velem és hazudott. Hogy hátha belémszeret újra, aztán meg, hogy ne legyen rossz a társaságnak a nyaralása.


És én ezek után még mindig szeretem, és nem értem,, hogy ha mindent beleadtam, mi lehetett a baja.


Hol vannak az őszinte pasik, akik nem csak a szex miatt vannnak a nőkkel? Mert visszagondolva, ha nem volt mögötte érzelem, akkor a heti 10+ szexért maradt.


22L


2014. júl. 25. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát.. szeretek dugni!
2014. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Teljesen magam alatt vagyok, önpusztítás.
2014. júl. 25. 16:23
 3/16 anonim ***** válasza:
exezünk be együtt :)
2014. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok.
2014. júl. 25. 16:26
 5/16 anonim ***** válasza:

ilyen emberbe bármikor belefuthatsz, nem tudsz vele mit kezdeni, csak remélni a legjobbakat és nem belefásulni az életbe, hiába szar sokszor - ha mindenhez csak a csalódást várva állsz neki, akkor még szarabb lesz.

22f

2014. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kihasznált, erre nincs jobb szó. Érezte, hogy te szereted és ezt kihasználta. A kifogásai pedig szánalmasak, mentegetné vele magát, hogy ő milyen rendes, hogy nem szakított ekkor meg akkor, a te érdekedben (!), miközben a te valódi érdeked már rég az lett volna, hogy megtudd, hogy ő nem szeret téged. Ezek után szerintem jobb, ha tartasz egy kis szünetet párkapcsolati téren, amíg újra nem érzed azt, hogy meg tudsz bízni valakiben, mert ezek után nehéz lehet.
2014. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt megértem, hogy jól esik kiírni magadból a rosszat. De őszintén te se gondolod komolyan, h komoly választ vársz. Az a kérdésed, hogy "hol?". A válasz: Bárhol!
2014. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megalázni csak azt lehet aki megalázkodik!!!! Magadra vess! A többi kapcsolatodban ne tedd ezt meg. Kb ennyi a tanulság. A világ tele van "öszinte" pasikkal, de megtalálni közülük a még szabadokat nem könnyü. Ez igaz.
2014. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Én két hete szakítottam a barátnőmmel. Nagyon szerettem, sokat megtettem azért, hogy boldog legyen mellettem. Egy évig tartott a dolog. Mindig mindent megbeszéltünk. Aztán május felé észrevettem, hogy már nem kötődik hozzám annyira. Tagadta. Pedig érezte ő is. Annó úgy indultunk neki, hogy akkor mi majd mindig mindent megbeszélünk. Számomra nagyon fontos az őszinteség. Három hónapig húzódott a dolog, mire rájöttem, hogy a lányka fél engem elveszíteni, mert nagyon szeret, de nem szeret eléggé ahhoz, hogy járjunk. És akkor, mikor ezt megbeszéltük, akkor sem volt képes szakítani. Ez a két hónap alatt rengeteg sérelmet okozott nekem, fájt a dolog. Szóval két hete szakítottam vele.


Eljött múlt hétvégén, hogy átbeszéljük még a dolgainkat. Mondtam neki, hogy szeretem, de addig ne csókoljon vissza, addig ne feküdjön le velem, amíg ő nem érzi, hogy kapcsolatot akar velem.

Mindig korrekt volt, őszinte és csókolóztunk és szexeltünk, három napon át, fogtuk egymás kezét. Elhitette velem, hogy ebből még lehet valami. Aztán kijelentette, hogy neki ez semmit sem jelentett.


Csalódtam, mert ha a kapcsolataimat nézzük, mindig a komoly irányba érdeklődtem, mindig arra törekedtem, hogy a barátnőm egyben lelki társam is legyen s fordítva, én is neki. Hogy boldognak lássam, hogy.. na, érted. És még most, úgy, hogy én 22 ő 21 éves, még most sem sikerült elérnem ezt, mert róla is kiderült, hogy egy komolytalan p..icsa, aki amint gond van meghátrál s nem képes őszintén beszélgetni.


Na, így állok én, ha gondolod írj rám privátban, aztán beszéljük ki egymásnak az összes önző férfit és nőt.:)


Üdv.

2014. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen ezek hülye kérdések mindenkitől, hogy hol. AKÁRHOL!

Mindig ugyanazokat lehet felsorolni,. Csodát senki sem írhat.


De te is vak lehettél , ha sokáig semmit sem vettél észre.

2014. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!