Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes ilyenkor? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes ilyenkor? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
A párommal ma 1 éve vagyunk együtt (vagy voltunk), ma van az 1 éves évfordulónk. Sok minden olyan dolog történt velünk, amit más kapcsolat lehet, hogy nem bírt volna ki. (Távolság, külön országok.) Az utolsó 1 hónap viszont már megviselte a kapcsolatot a távolság miatt, és sokat vitáztunk telefonba, és amikor hazajött, az sem volt már az igazi. 2 nappal ezelőtt még mindezek ellenére eljegyzést tervezett az évfordulónk napjára. Ami ma van. Ma délbe még azt mondta a telefonba, hogy szeret és velem akar élni, egy óra múlva meg azt mondta a telefonba, hogy inkább szakítani akar és nem jön le többet hozzám. Visszakerült a régi iszákos társaságba és egy hatalmas fordulatot vett, mintha nem is az az ember lenne, akivel együtt voltam. Az utóbbi 3-4 hét tényleg durva volt, sokat veszekedtünk, de nem gondoltam, hogy ezt így el lehet intézni. 32 éves a párom, komoly hosszútávú kapcsolata még nem volt, és elvileg én voltam a naaaagy szerelme. Most ilyenkor mi van? Hogy lehet ezt normálisan kezelni? Mit csináljak, vagy mit ne csináljak? Azt mondta holnapig kér gondolkodási időt... De én azt érzem, hogy holnap fogja megmondani megint, hogy befejezte. Azt mondta addig nem fog felhivni. Én nem akarom hivogatni, de ez azért nagyon gáz. Szerintem az iszákos haverjai szépen tele beszélik a fejét ellenem. Sose voltam nekik szimpatikus, mert én nem szeretek kocsmázni és nem a pia az életem... Nem tudom elmondani milyen rohadt érzés ez. Mit csináljak??????
2014. júl. 25. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba és rúgj be
2014. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször is nyugodj meg! :)

Ne hivogasd szerintem mert abból azt szürheti le hogy ellenörizni vagy sürgetni akarod,amiket gondolom nem szeretnèl.

Ha van esze èz tènyleg szeret akkor meletted fog maradni ès otthagyja az iszákos haverjait! :)

2014. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És te ezen még gondolkozol? Meg akar kérni, meg nem? Ez egy nagy dolog, megkérni egy lány kezét, ő meg itt tököl? Dobd a fenébe és rúgj be.:)
2014. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akar megkérni, és szerintem sosem gondolta komolyan ezt a lánykérést :(
2014. júl. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!