Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Befolyásolt már titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolt már titeket a szülői vélemény a párotokkal szemben? Miért?

Figyelt kérdés
Ha nem, ti teljesen kizárjátok őket?
2014. júl. 25. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen teljesen. Általában nem is találkozik a barátom a szüleimmel és én sem az övéivel és nem is pletykálgatok róla nekik, szóval nincs is sok ami alapján véleményük lehetne róla.
2014. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ágnes hogy befolyásolt, ha nem is hagyod, hogy befolyásoljon?
2014. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem teljesen zárom ki őket, de ami nem tartozik rájuk, arról nem tudnak. Ez csak kettőnk dolga a párommal, és ismerem már annyira a szüleimet, hogy beleszólnának. Igaz, úgysem adnék a véleményükre, ha nem értek vele egyet.
2014. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem adok a véleményükre, nem ők vannak vele kapcsolatban, nem ők beszélnek vele minden nap, és nem ők vannak ott mellette, ők csak egy külső képet látnak amit ők alakítottak ki. szóval nem befolyásol.
2014. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Idióta szülők, eddig mindnél megszívtam. A szemembe játszották a mintaanyóst meg apóst, a hátam mögött meg tömték a barátnőm fejét, hogy nem illek hozzá. Kapják be a fa*szt. Szerencsére már felnőttem és a korombeli lányok is és mostmár azt csinálok a barátnőmmel amit akarunk és nemkell apuci engedélyét kikérnem ha elakarom vinni bulizni.


Ui: ha ezt véletlen olvassa egy szülő aki magára ismert akkor üzenném neki, hogy: szánalmas és gusztustalan dolog ha egy szülő nem hagyja, hogy a saját gyereke boldog legyen, hanem próbálja elválasztani a barátjától csak mert valamiért nem szimpatikus neki a srác/lány. kotnyeles "szülő". Attól mert a te tinédzser korod ellett b*sz*va, attól még a gyerekedét nem kell.:)))


21/F

2014. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2


Pont azt írtam, hogy nem.

2014. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem érdekelt mások véleménye. Amúgy meg csak a férjemet ismerik, és szeretik. Mást sosem mutattam be. De ha nem szeretnék az sem érdekelne. ÉN vagyok vele, nem ők.
2014. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak unszimpátiáról lenne szó azt figyelmen kívül hagynám, ha intő jelre lesz figyelmes amit én nem veszek észre akkor meggondolnám. Ugyanakkor nekem a szüleim elég intelligens emberek sose beszéltek az aktuális párom ellen. Egyszer mondta édesanyám, hogy nehéz lesz, de mindig támogatott, úgy vannak vele, nekem kell szeretnem meg együtt élnem vele nem nekik.
2014. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szólhatnak bele. Az én lapcsolatom, nem az övék.
2014. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*kapcsolaton (bocsi)
2014. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!