Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged keresett a párod szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged keresett a párod szakítás után?

Figyelt kérdés
Kérdésem arra irányul, hogy 3 év után vége lett a kapcsolatunknak én vagyok a férfi és én mondtam ki, hogy vége. 2 hónapja történt és azóta se egy sms se egy telefon semmi. Ennyire nem számítottam neki? Kapcsolatunk során többször is szakítottunk, de akkor is inkább én kezdeményeztem a békülést, mert szerettem. Most is szeretem még, de sajnos több sebből is vérzett a dolog és kimondtam, h vége, de mindenkitől azt hallom, h szakítás után még egy jó ideig az egyik fél próbálkozik és kicsit el vagyok keseredve, h tényleg ennyire nem jelentettem neki semmit? Ti jártatok már így?
2014. júl. 25. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

en vagyok a no..

exemmel 2 ev utan mondtam ki hogy vege ( hosszu hogy miert..)

de utana keresett,rengetegszer,es azt mondta hogy maradjunk baratok....... en nem valaszoltam..... azota volegenyem van,es boldogan elunk :)

2014. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értelek. Te szakítottál vele, te mondtad legyen vége. Milyen alapon várod azt, hogy ő kezdeményezzen, pláne kibékülést? Önbecsülés is van a világon.
2014. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 év után szakítottam, az elmúlt hetekben.


A 7 év alatt egyetlen egy negatív megnyilvánulása nem volt, de azóta ocsmány dolgokat vág a fejemhez, mintha kifordult volna önmagából.


Leveleit, telefonjait így letiltottam.

2014. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek zaklasson, ha már te is beláttad, hogy nem működik?
2014. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló akkor, amikor én kerestem, mert szakítottunk akkor nekem nem volt önbecsülésem v mi? De volt csupán szerettem és mindig úgy gondoltam, hogy ha egy új esélyt adunk egymásnak talán fog működni
2014. júl. 25. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme, ha már szakít egy pár akkor már minek még kínozni egymást utána és próbálkozni azzal ami úgysem működik? Nem volt elég a 3 év? Lépjetek tovább, találsz jobbat is nála, ő is talál majd. Nem illetek össze ha ennyiszer szakítottatok már.

Mi sok éve vagyunk együtt a párommal, soha még csak nem is veszekedtünk. Ne vesztegesd az idődet rá. Valószínűleg ő már tovább lépett azért nem keres.

2014. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Bevallom, azt a részt, ahol azt írtad, már többször szakítottatok és akkor te kezdeményeztél, valahogy átfutottam. Így már teljesen más színezetet kap a történet. Elgondolkodtató, hogy valóban mennyit jelentettél a hölgy számára.

És a kérdésedre válaszolva: nem, nem jártam még így.

2014. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3 év az 3 év és állandóan azt hangoztatta, hogy mennyire szeret nos most már csak belegondolva is úgy gondolom, h nem szeretett.
2014. júl. 25. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
hagyd már abba, hogy már a 3. ilyen kérdést teszed fel EGY nap alatt. Legalábbis én ennyit láttam, de csak munkahelyen netezek.:D
2014. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi 12 ev utan szakitottunk, es meg ugy 2 evig baratok voltunk. Ma mar nem tartjuk a kapcsolatot.
2014. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!