Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg csak én vagyok a felelős a kapcsolatunk megromlásáért?

Figyelt kérdés
Nagyon megromlott a kapcsolatom a párommal,ùgy nèz ki szétmegyünk.9 év után...van egy másfél éves gyerekünk.Nyilván nehèz így kìvülállóként véleményt alkotni,de röviden flvàzolom a helyzetet.A paárom,vagy exem mindenért engem ès a csalàdomat hibáztat.A szüleim a kapcsolat elejèn nem annyira nem annyira örültek neki de aztán elfogadtàk.volt néhâny vita,de megbékéltek vele.aztán teherbe estem de mèg 22 sem voltam,tanultam mèg,nem volt munkàm,végül szülői javaslatra az abortusz mellett döntöttem.Nagyon megbàntam,majdnem belehaltam,de együtt maradtubk.kb.egy év alatt nagyrészt rendbe tettük a dolgainkat,dolgoztam végül teherbe estem,màr mindketten akartuk és nem üres kézzel vártam a babàt.A kislányunk születése utàn egy ideig jól. mentek a dolgaink,de anyagi gonok jöttek ismét,eltàvolodtunk egymÁstól és minden problémânk forrásának a szüleimet tartja.a köztük levő ellentétek miatt utàlt meg engem és ezért szskított velem.mi a véleményerek?
2014. júl. 25. 17:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért,tudok írni csak mindig mellé nyomom..
2014. júl. 25. 17:25
 2/3 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás. 2 emberen múlik. Ezt meglehetett volna oldani. Ha nem jött ki a szüleiddel, meg lehetett volna oldani, hogy ne találkozzon velük. Nem tudom, beleszóltak esetleg a szülők a dolgotokba?
2014. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9 év alatt kb. 5ször vesztek össze...ugye az összeköltözésünkkel kapcsolatban,az elsö terhességnél meg kb.fél éve mrt úgy volt hogy megyek dolgozni..ettől eltekintve nem sokat talàlkoztak,kb.heti egyszer vsgy még ritkâbban mert a volt pàrom nem akarta.igaz mióta gyermekünk van gyakrabban jöttek làtogatni,de mindig nagy szatyrokkal..csomó mindent vesznek kislànynak.az nem tetszik még neki h anyàm majdnem mindennap felhìv,meg ők nem nagyon talàljàk a közös témât.
2014. júl. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!