Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan, hogy egy magabiztos határozott férfira vágytatok aztán összejöttetek egy határozatlan nem túl magabiztossal?

Figyelt kérdés
Nem bántátok meg? Jól alakult a kapcsolatotok?
2014. júl. 25. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kizárt...
2014. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Azt hiszem, ez nálam kizárt lett volna. Próbáltam megszeretni határozatlan férfiakat, akik amúgy tetszettek és semmi más baj nem is volt velük, de nem ment. Határozottra vágytam és olyan mellett is találtam meg a boldogságot.
2014. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt elegem lett és dobtam.
2014. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért miben voltak határozatlanok?
2014. júl. 25. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig magabiztos, határozott férfira vágytam, egyszer estem abba a hibába, hogy nyámnyilával kezdtem. Hamar meguntam és dobtam, nem alakult jól.
2014. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jó kérdező azért tisztázzuk, hogy


Határozottság =/= bunkó, szarrá gyúrt stb ember


Mert gondolom a te fejedben ez így néz ki kb.

Szóval lehetsz te csöndes stb, magabiztosan is. Csak leginkább legyen véleményed, meg valami célod, hogy legalább állást tudj foglalni akármiben is, kitudja állni magadért valamilyen szinten.

2014. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, sose gondoltam azt, hogy a kigyúrt bunkó a nők bálványa. Van egy pár dolog amiben nem tudok határozott lenni, mint pl. a munkakeresés. Nem rég végeztem el egy szakmát, de nem tudom hogy kezdjem el a keresést hol helyezkedjek el, hol lenne jó, ilyenkor rámjön ez a rossz érzés, hogy nem vagyok határozott típus, de lehet hogy csak bebeszélem magam. Olyan dolgokba tudok határozott lenni, hogy mit csináljak ebédre magamnak hova menjek el valakivel, több minden dologgal megvan a véleményem nem helyeselek mindenben, de jelenleg ez a munka keresés feszülté tesz és ilyenkor nem érzem magam elég magabiztosnak. Pláne úgy hogy több ismerősömnek van több terve.
2014. júl. 25. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha! Gyűlölöm, mert egész gyerekkoromban azt láttam, hogy mennyire nem működik egy olyan kapcsolat, hol mindig a nőnek kell döntenie. (Apám sosem volt egy határozott ember.) Én nem akarok úgy élni, mint a szüleim, akik mindig veszekedtek/veszekednek. Vagyis inkább anyám veszekszik, mert apám olyan nyámnyila. Nem, köszi. Nekem ilyen nem kell. :/
2014. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez egyenlő a papucssággal
2014. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!