Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a bűntudatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a bűntudatommal?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy egy beszélgetés során valahogy szóba került, hogy kipróbálnám két férfival és ezt a barátom komolyan is vette és leszervezte egy megbízható ismerősével. Alapvetően eszembe se jutott volna ilyet kérni tőle, de jólesett, hogy nem sajátít ki és belement egy ilyenbe a kedvemért. Aztán szóba került a viszonzás, mert úgy gondoltam, hogy megérdemli még ha nekem nem is tetszik annyira a dolog, de ha ő meg tudta hozni az áldozatot, akkor én is. Ő viszont azt mondta, hogy rajtam kívül ő nem tudná mással elképzelni és csak én kellek neki, ezért akarja fordítva. Eddig egy jó kis kalandnak gondoltam ezt az egészet, de most úgy érzem, hogy elbuktam egy próbát. Utólag én is visszautasítanám, mert én is nagyon szeretem őt. Tudom, hogy nem csaltam meg, de úgy érzem. Amikor meg akartam vele beszélni ezt az egészet, azt vágtam a fejéhez, hogy, ha ő is belement volna a hármasba egy másik lánnyal, akkor nem érezném magam ilyen rosszul. Már bocsánatot kértem, de most ezért is bűntudatom van. Ennek már három hete és még mindig sírva alszom el és ez nem vicc, tényleg ennyire megviselt. Az a vicces, hogy ha a barátom elfogadta volna az ajánlatomat, akkor most a féltékenység miatt tartanék ugyanitt. Nem tudom, hogy mit kezdjek magammal.
2014. júl. 25. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el ketten nyaralni és felejtsétek el az egészet. Mit kell ezen ennyit rugozni, mintha unatkoznátok azt egymást fusztrálnátok.
2014. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

ez szerintem kamu.

ha nem: hát tényleg gratulálhatsz magadnak... ha szeretnéd a srácot, eszedbe nem jutott volna kur.vát játszani 3-masban.

ő meg hülye, hogy engedte a csaját megkúrni más által is.

2014. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 egyetértek

Eszembe se jutna, hogy a barátnőmnek beszervezzek egy másik faszit

2014. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szegény, még ő kért bocsánatot...
2014. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!