Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami eszedbe jut első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami eszedbe jut első párodról? Sajnálod hogy szakítás lett? Túl hamarkodott volt a döntés, vagy meg gondolt?

Figyelt kérdés
20/Nő
2014. júl. 26. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az elsőről? Sosem lesz hozzá fogható. Nagyon pozitív és nagyon negatív értelemben egyaránt.
2014. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az volt túl elhamarkodott, hogy összejöttünk. Minden esetre olyan szempontból nem bántam meg, hogy elvoltunk egy darabig, meg minden, egyszerűen csak nem illettünk össze
2014. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb elfelejteni(teljesen nem lehet),fejben összeszedni magam,és élni az életet.Mertha csak depizek rajta abból jó nem sül ki.
2014. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ezek szerint az első szerelem mindig vége?
2014. júl. 26. 14:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Mar alig emlekszem ra. De jobb is igy. Foleg hogy rosszul bant velem. Es az elso volt nekem. Sok sebet hagyott. Kihevertem. Most boldog vagyok. Evente ha egyszer eszembe jut. Szerencsere csak annyiszor
2014. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, mondjuk az orál. Ódzkodott attól, hogy leszopjon, de akivel megcsalt azt napi szinten szopta lefele, persze, amikor az anyja garázsában rajtakaptam őket ment a mentegetőzés. Nem sajnálom, még aznap kiraktam a házból, utána öngyilkossággal fenyegetőzött, aztán lelépett.
2014. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az első párom nem volt komoly kapcsolat, csak ilyen "tinilamúr", így ebből a szempontból nem is érdekel. Szerintem kicsit hülye volt és csak azért jöttem össze vele, mert én is akartam valakit. Elkapkodott dolog volt, de nem zavar, sose gondolok rá. Jó, így a kérdés kapcsán beugrik, de amúgy sose. Nekem ő egyáltalán nem volt meghatározó ebből a szempontból, mások inkább.


23L

2014. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az első párom jelenleg a feleségem és két kislány anyja. Véleményem szerint ez mindent elmond. :)
2014. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy egyáltalán megismertem.
2014. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha azt kérdezem, sikerült elfejteni az első szerelmeteket ?Nem első kapcsolat , hanem szerelem:)
2014. júl. 26. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!