Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen elfuserál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen elfuserált? Akarok kapcsolatot meg nem is.

Figyelt kérdés

Valahogy én nem úgy működök, ahogy elvárná a társadalom. Szeretek kapcsolatban lenni, de max pár év után elunom a monogámiát. Kalandozni akarok, hódítgatni, ha egyedül leszek, akkor pedig az a bajom, hogy nincs kapcsolat, amit építgethetek, szeretet, intimitás, miegyéb.

És ez nem az az általános "nem éltem ki magam érzés", mert elég sok mindent kipróbáltam, és nagyon is jól elvagyok egy kapcsolatban, csak nekem valahogy így ez nem elég.

Nyitott kapcsolatot sem akarok, mert nem akarom megosztani a párom mással, és nyilván fordítva se várnám el ugyanezt, meg nem is akarok hűtlen lenni.

De ez ritka skizofrén érzés, hogy egyszer kb az egész világot meg akarom hódítani, aztán meg rádöbbenek, hogy inkább olyan kapcsolatot akarok, amiből egyszer majd család és gyerek is lehet.

De valahogy nincs ilyen csak ez vagy csak az. Épp ezért egyik se tökéletes.

Úgy érzem nem vagyok százas teljesen, másokat teljesen boldoggá tesz vagy az egyik vagy a másik életmód, de nem vágynak egyszerre mindkettőre.


Aki esetleg hasonló, az mit csinál, hogy oldja meg?

23L


2014. júl. 26. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy jön valaki, aki miatt magadtól fogsz felhagyni a kalandozással, vagy marad minden így, ahogy van, és (vélhetően) magányos maradsz.
2014. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg mindig is szerettem volna egy komoly kapcsolatot. Lett volna rá lehetőségem. De olyan lányoknak is nemet mondtam, akikbe szerelmes voltam. És azért mert féltem az elvárásoktól. 30 vagyok és még nem volt barátnőm. Úgyhogy én is "elfuserált" vagyok. Csak másképp.
2014. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pont ugyanugy erzek mint te. hogy oldom meg? sehogy. meg nem talaltam ra megoldast

22l

2014. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát azért ettől még nem vagy olyan egyedi. Néha vágysz rá néha nem,, nah bumm.


Mindenképp valami lelki oka lehet, vagy hogy mondjam mentális. Lehet félsz az elkötelezettségtől, és attól hogy esetleg voltál "rövidebb" ideig párkapcsolatban attól még félhetsz.


Vagy simán határozatlan vagy azt ennyi, fogalmad sincs mit akarsz. Vagy elég ingatag személyiséged van.


Mind1, de azért az túlzás hogy a "társadalom többi" része tökéletesen boldog rajtad kívül. Na az is lehet azért nem jó egyik se, mert annyira különbözni akarsz a "többiektől" hogy mindig próbálsz valahogy egyedi lenni, csak épp urvára nem lehetséges, azt ilyen patt helyzetben vagy. Azt ettől meg megőrülsz.


Ha kapcsolatban vagy, háát ilyen is van, uncsi, nem egyedi,, óó egyedül maradtál, hát,, szintén ugyanez... Ezt neked kell lerendezned magaddal,, ja vagy depis is lehetsz

2014. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!