Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan gáz, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gáz, hogy azért vagyok csúnya pasival, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok, eddig csak megaláztak, elhagytak, megcsaltak a jó pasik. 28 éves vagyok és úgy érzem biztonságban vagyok a párommal. Tény hogy nagyon csúnya 30 éves koráig egy nő se állt vele szóba és még szűz volt. Nem verem át, mert ő ezt tudja, tisztában van vele hogy a biztonságért vagyok vele. Ő meg tudja, hogy egy nőnek se kell, úgyse fog megcsalni elhagyni. Ismerőseim nagyon ellenzik, olyan gáz lenne ez?
2014. júl. 26. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Háát...
2014. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Atyaég....

Igen, ez rettentő gàz.

2014. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fizikailag hogy áll a kapcsolat?

Úgy értem, hogy éppen nem hányod el magad, ha meg akar csókolni, vagy azért valamit legalább érzel, ha összeér a szátok?

Mert ha fizikailag nem vagytok egymásra hangolódva, akkor őt felőrli az, hogy mindig elutasítod, téged pedig az, hogy mindig arra gondolsz, milyen ó szexuális életed lehetne, csak nem a pároddal.

2014. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elretentő példa legyen mindenki számára,miért kell tanulni.Ez egy áltatás,áltatod magad.Biztonságért hagyjuk már.Legalább magadnak ne hazudj.
2014. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy elkeseredett ember sajnálatból jött össze egy másik elkeseredettel? Hát végülis megtaláltátok egymást....

De ilyet mondani egy emberre hogy nagyon csúnya, senki nem állt vele szóba.... hát elég durva. Esetleg hiányzik a tisztelet is, nem gondolod?

2014. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak nehogy te maradj hoppon!

Jól megtanítod az ágybeli dolgokra, aztán egyszer csak továbbáll, mert elég gyakorlatot szerzett.

2014. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Valamokka:

Ezzel nincs gond, nem vagyok finnyás

2014. júl. 26. 15:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Na neee! Én férfiúi büszkeségből inkább maradnék egyedül és egész életemben a recskázás művészetét űzném, minthogy ilyen "kapcsolatba" belemenjek.

Nem jósolok nagy jövőt ennek a dolognak.

2014. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. 4 éve vagyunk együtt és talán ő egy biztonság lenne a gyerekeim számára, nem hagyna el stb...
2014. júl. 26. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted nem gáz, de miért látod csunyának, még a legrondább férfit is szépnek látnak, ha szerelmesek belé.. de ha csak kimondottan azért vagy vele, mert csalodott vagy és a biztonságot keresed, akkor szerintem hosszutávon megint csalodni fogsz. Mert a csunya párodnak kialakul annyi önbizalma, tapasztalata, hogy mer lazább lenni és ismerkedni, a másik dolog, hogy idővel ez a csunya-szép dolog ugy elhalványul egy 40-es nő legtöbbször egész mást néz egy férfiban, nem azt hogy épp csunya-e. Hanem élvezi-e a társaságát, jól tudnak-e beszélgetni egymással, jól kijönnek-e.. tehát lehet megint csalodni fogsz.
2014. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!