Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madrid0606 kérdése:

Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!21 éves csaj vagyok.Fél éve szakítottunk a barátommal.Szakítás elött fél éve már elhanyagolt ezért novemberben szakítottam vele és egy másik sráccal jöttem össze.Három hét után rájöttem hogy nekem Ő kell és vissza akartam menni hozzá.1 hétig elvoltunk majd mondta hogy nem annyira szeret mint kéne ezért legyen vége.3 hónapi könyörögtem neki hogy próbáljuk meg és sajnálom hogy elhagytam.De azt mondta hogy csak barátok lehetünk.Közbe össze jártunk sexelni mert azt hittem így vissza kaphatom.De mondta hpgy régóta tetszik neki egy csaj a munkahelyén és vele akar lenni!Rá egy hónapra vele volt!Most 1 hónapja van egy kapcsolatom amiben jól érzem magam.Nem vagyok még szerelmes csak szeretem.Most szakított a csajjal és meglátta facen hogy mással vagyok és jelentkezett hogy még szeret és nem tud elfelejteni.Mit tegyek??Vissza menjek hozzá??
2014. júl. 26. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Játszik veled,ennyire nem veszed észre.
2014. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

azzal az emberrel legyél akit tényleg igazán szívből szeretsz. ha netán nem jönne össze, akkor is azzal voltál együtt akit nagyon szerettél és azt nem bánhatod meg

:)

2014. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki érti ki kivel van a sztoriban? Én nem tudom követni.
2014. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Külön váltunk az ex-emmel fél éve!Azóta nem keresett mert másik csajjal volt.Én egy hónapja együtt vagyok a sráccal akivel jó minden!A régi pasimba vagyok szerelmes a mostanit még csak szeretem!Nagyon fontos ember nekem.Most szakított az exemmel a csaj.Meglátta hogy van valakim és most jelentkezett hogy kellek neki!Nagyon megbántott és kihasznált.Most nem tudom mit tegyek mert azt mondja hogy szeret!Vissza menjek hozzá??? :(
2014. júl. 26. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus duma.Szeret aztán ha kihasznált megint eldob.Tanuljál már az előzőkből.Szakítsd meg vele a kommunikációt is.Vagy hitesd el magaddal hogy ő is szeret,menj hozzá vissza aztán ess pofára.Mert most nincs senkije csak addig kellesz neki ameddig nem talál mást.
2014. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor megvolt a barátnője velem is sexelt!De csak az volt.Úgy volt 3 hete hogy találkozunk a vasutállomáson de nem jött el!Mivel elromlott a telefonom és netem se volt ezért nem tudott elérni 3 hétig.Azt mondja azért nem jött el mert behívták dolgozni.Sokan azt mondják hogy ha akart volna eljön a munkahelyemre és keres másnap!De nem keresett csak mikor vettem egy másik telefont.Mikor találkoztunk pár napja akkor kinyomta a telefonját mikor a főnöke hívta.Hogy most velem van és most nem érdekli hogy lehet kirúgják.
2014. júl. 26. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj... NE! Ne menj vissza. Ne vegyél fel elhordott ruhát. Csakis előre. Sose hátra. Az összejárkálás is hiba (volt).
2014. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A volt egy hónapos pasija vagyok!Az a baj h visszament hozzá!!!!!!mert háhta minden olyan lesz mint régen!
2014. júl. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!