Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége van a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves lány vagyok,2 és fél éve vagyok együtt a mostani párommal.Az utóbbi hónapokban egyre több volt a veszekedés,egyre többet voltunk rosszban:(

A leggyakoribb ok az volt,hogy elfelejt törődni velem,minden más fontosabb neki mint én.Amikor szóváteszem,újra jó minden,de kis idő elteltével megint ugyanott vagyunk.

Jelenleg hazaköltöztem,napok óta nem is beszéltünk,nem is keres,mintha nem hiányoznék neki... :(


Most mi lesz,ennyi volt?Azért nem keres,mert nem akarja menteni a kapcsolatot?ÉS azért viselkedett,viselkedik igy velem,mert már nem szeret annyira? Nem akarja folytatni?

Értelmes válaszokat irjatok lécci !


2014. júl. 26. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, azért nem keres, mert az elköltözésedből arra következtet, hogy Te befejezted vele, szakítasz.
2014. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt zárjátok le. Parancsra nem lehet senkivel sem foglalkozni. Ha meg magától nem akar, akkor annyi. Csak megszokásból volt veled.


Amúgy meg a következő kapcsolatodban mindig hagyj 1 kis szabadságot a pasinak, és hagyd neki, hogy ő vadásszon le téged, ne várdd el a törődést. Légy annélkül is egész és boldog, meglásd, le se tudod majd vakarni magadról. ;)

2014. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azert koltoztem haza a szuleimhoz,hogy lassa,elveszithet,nem bocsajtok meg mindent. De ugy latszik,hogy annyira nem erdekli,kulonben keresne..

Most ugy allok,hogy lepek en,es meglatjuk mi lesz :(

2014. júl. 26. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak a saját példámat tudom elmondani, te ne legyél akkora balfék mint amekkora én voltam...

Majdnem 6 év együtt járás (ebből 1,5 év együtt élés) után szünetet kért ő, a dolgaink már régen nem mentek jól, rengeteget veszekedtünk, én hazaköltöztem szüleimhez, 1 hónapig csak beszélgettünk telefonon, nem találkoztunk h meglássuk jobb-e külön, vagy hiányzunk egymásnak és próbáljuk meg újra, úgy döntöttünk megpróbáljuk, eljött a már lefoglalt közös külföldi nyaralásra, majd ebből hazaérvén kiderült (nem ő vallotta be) hogy az 1 hónap alatt végig más csajt kefélt.

Azóta is sajnálom hogy abban a pillanatban mikor szünetet kért nem szakítottam vele.

2014. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek :/

De ismerem magam,vagyok olyan hülye,hogy meg fogom vele próbálni,ha ő is akarja.De valahogy érzem,hogy nem lesz jó a végkifejlet :(

2014. júl. 27. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ne legyél hülye, tanulj az én hibámból, tudom nem lehet általánosítani, minden kapcsolat más, mindenhol mások a szabályok, de én már rájöttem, hogy aki szeret igazán szívből és tisztel is, annak nem kell "szünet" ahhoz hogy rájöjjön mit akar, nem ingatja meg egy kis (vagy akár nagyobb) balhé, egy hosszabb negatívabb időszak sem, nekem azóta új párkapcsolatom van és így már látom hogy mennyivel másabb is lehet az ember élete egy teljes értékű "másik féllel" aki erősebbé, magabiztosabbá tesz, nem pedig szépen lassan lerombolja az önbizalmad, és gyengévé, bizonytalanná tesz. Olyan kapcsolat járna mindenkinek ahol értékelik az előnyeit, és segítenek a "hibái" leküzdésében, dolgoznak azon mindketten hogy a kapcsolat fejlődjön, jobb legyen, nem hagyják ellaposodni. Bocsi az OFF-ért tudom h nem ezt kérdezted, a tanácsom az hogy ne alázd meg azzal magad hogy bármit elviselsz tőle, csak azért mert "szereted", ha nem keres már napok óta azon érdemes elgondolkozni...
2014. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatban van a lényeg,hogy nem keres:(

Ha hiányoznék neki keresne,én telefonnal a kezemben alszom :(

2014. júl. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!