Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya fiúk se normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúk se normális viselkedésűek mint egy helyesebb fiú. Így van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azon múlik, kit hogy neveltek meg a szülei.
2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel, de én kiegészíteném a személyiséggel is!

Szerintem nem lehet általánosítani arra, hogy "ez csúnya fiú" és neki ilyen a viselkedése...

2014. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs így!
2014. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
azért te se tudsz fogalmazni
2014. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

A csúnya fiúk fejében van egy ilyen tévképzet, hogy ők normálisabbak, mint a helyesek, de kb. a legelső megnyilvánulásukkal cáfolnak rá a dologra.

A másik ilyen, hogy a szép lányok gonoszak, a csúnyák kedvesek, de csúnya lánnyal azért csak nem állnának össze...

2014. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gonosz csúnya lányok is! Az egyik osztálytársam is dagi volt meg malacarcú és ő volt a legidegesítőbb ember akivel valaha találkoztam!
2014. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Csúnyábbnak és másnál kevésbé normális viselkedésűnek látom magam.

Ez a felfogás is csak rossz hatással van a viselkedésemre.

2014. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van. Nincs összefüggés.
2014. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki bunkó,az az is marad,ha helyes,ha csúnya.Aki meg rendes,az rendes,akár jóképű,akár előnytelen külsejű.

Egyébként nekem jóideje tart a kapcsolatom egy kifejezetten jóvágású pasival,de nem mindig érzem boldognak magam mellette,ezért mostanában sokat gondolkodom azon,van-e ennek értelme.A jó külső tehát semmire nem garancia.

2014. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nem feltétlen csúnyára szűkíteném le, amire te gondolsz gondolom az, hogy aa tipikus csöndesebb, csúnyább stb fiúk automatikusan ugye kedvesebbek, meg úgy általában jobbak mint az amúgy beképzelt szarrá gyúrt **szok.



Hát nem, de komolyan egymást hülyítitek a sok hülye kérdéssel, mert úgy látom ide baromi sok ember járkál akit olyan könnyű befolyásolni, hogy ha elolvas egy ilyen kérdést máris "ÍGY VAN ÍGY VAN,, EZ BIZTOS ÍGY VAN!!".


Mikor ezeknek kb alig van alapja. Csak interneten terjedő hülye képekből veszik, amit valami depis lány/fiú írt.


[link]


az ilyenekről beszélek ugyebár. Amúgy meg ja, sok álszent "csúnya/kedve" fiú van. De ez nem ettől függ, bár azt hiszem aki képtelen ezt a dolgot így átlátni azoknak kár is magyarázni, mert úgyis ugyanúgy hülyék maradnak...

2014. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!