Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem az van hogy egyedül nem vagyok képes dönteni de más véleményét is meghallgatnám.. Szóval tegnap este szerelmet vallott nekem haverom és nem tudom mit mondjak... Nekem is bejon evek ota.. de ha szakitanank elvesztenem a masik felemet es tok ures lenne minden... szerintetek? 20 L
2014. júl. 26. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem válnék meg a másik felemtől, gondold át inkább ötször minthogy helyrehozhatatlan hibát kövess el

:)

2014. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nemet mondok akkor az nagyon kinos.. mivel en is szeretem.. viazont ha igent akkor benne vana pakliban h szakitunk..
2014. júl. 26. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
el kell döntened hogy kit szeretsz szerelemmel és ki az akit azért szeretsz mert tetszik hogy szeret :)
2014. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Igazmondó666 ***** válasza:
ha évek óta tetszik neked akkor gyerünk, ha nem jön össze és szakítotok azt úgy is lehet hogy baráti kapcsolat fenn marad igaz hogy ezt nem könnyű elérni de lehetséges
2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"viazont ha igent akkor benne vana pakliban h szakitunk.."


Sőt, ha veszel autót, azt el is lophatják tőled, hiszen neked van. Benne van a pakliban.

De intézd úgy, hogy royal flush legyen, létezzen a pakliban, de ne várd meg, míg kijön, tegyél ellene. Tegyetek ellene! Hiszen ez a párkapcsolat lényege, 2 ember küzd egymás mellett.

Ne az legyen a fejedben, mennyit veszthetsz, mert ez alap, ha valami a tiéd, el is vesztheted, triviális. Felesleges köröket futsz ezzel a gondolatmenettel.

Ha igent mondasz, azért mondj, mert úgy érzed, együtt boldogak lehetnétek.

2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:3
2014. júl. 26. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor hajrá, igen benne van a pakliban hogy szakítotok, ahogy azis hogy azután is esetleg maradtok legjobb barátok, viszont az szerintem nagyobb mértékben van a pakliban ha komoly a dolog, hogy életre szóló párt talállsz benne magadnak akivel örökké boldog leszel :) akkor meg bolond lennél megfosztani magad ettől az esélytől. én sok boldogságot kívánok részemről
2014. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!