Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt, ha a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, ha a párom még alkalmakkor sem lep meg semmivel?

Figyelt kérdés
Én egy csomószor vittem neki pl. apróbb édességeket csak úgy, szülinapi ajándékot is adtam, míg tőle még névnapomra vagy diplomaosztómra se kaptam egy szál virágot, vagy egy tábla csokit se. Alig járunk el valahová, a közel egy év alatt egyszer meghívott moziba és cukrászdába, meg párszor fagyiztunk, erre megkaptam, hogy milyen sokba kerülök neki, és örülne, ha nem neki kéne mindent fizetnie...
2014. júl. 26. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sóher, nem kicsit...
2014. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
PFFFF. minek vagy vele??
2014. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A barátod sz*rrágó, nem is kicsit. :S
2014. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ezentúl mindenki fizesse a sajátját és te se adj neki ajándékot ...
2014. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A múltkor elhívtam egy koncertre, kifizettette velem az ő jegyét is, mert "én hívtam el", mekizésnél ugyanez. Viccesen megkérdeztem, hogy ha ezentúl valahová szeretnék elmenni, akkor mindig nekem kell-e meghívnom, mivel neki sosincs ötlete, erre megkaptam, hogy milyen gusztustalanul pénzéhes vagyok...
2014. júl. 26. 19:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Pfff..csak egyszer mondaná,hogy sokba kerülök..ilyen egy bunkó f#sz.
2014. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beleszoktattad a jóba, emberi rossz tulajdonság, bizonyos emberek fogékonyak rá, de ha szakítani akarsz vele, akkor le akarja hozni érted a csillagokat is, és belátja, hogy hülye volt. Ha visszafogadod, elfelejti. Klasszikus sztori.
2014. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Következő névnapodra/szülinapodra/akármidre vegyél neki te egy bazsarózsát, hátha elszégyelli magát, hogy ő elfelejtette. ;)
2014. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem elfelejti, csak szerinte hülyeség bármit is adni.
2014. júl. 26. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
De ő elvárja hogy szülinapra is megajándékozd, vagy hogy megy ez? Nekem biztos rosszul esne, és csak néznék hogy hogy lehet ilyen sóher. Nem kell elhalmozni, de azért ez túlzás.
2014. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!