Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az életemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az életemből, bárcsak meghalnék. Jobb lenne így?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy akármilyen fiúval kezdek kapcsolatba egyiknek se kellek, mert lekoptatnak. Hiába vagyok kedves, nem vagyok bunkó még se kellek senkinek. Átlagos külsejű vagyok, de nem egy ápolatlan. Nem akarom az egész életemet állandóan egyedül leélni. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Utálom magamat, és az életemet, hogy állandóan magányos vagyok mindig. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy fiúnál sem.
2014. júl. 26. 21:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%

Hajrá.Úgyse teszed meg,úgyhogy nem sajnállak..


18/F

2014. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Na, beszélgessünk csak kicsit! Majd én lelket öntök beléd. ;)
2014. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
tfw no bf
2014. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A lelki állapotomat úgy se változtatja meg senki. :(
2014. júl. 26. 22:00
 6/31 anonim ***** válasza:
De hidd el van olyan, aki ezt szereti. Barátnőm a csendes és aktív keveréke és nekem nagyon bejön. Hány éves vagy, hogy ennyire feladtad? Próbálkoztál eleget?
2014. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az a fajta vagy, aki feladná az életét.
2014. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Mi lenne, ha a gyakorin sírás helyett elmennél inkább sportolni? Vagy gépezés lemennél a diszkóba ismerkedni?
2014. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
22
2014. júl. 26. 22:02
 10/31 anonim ***** válasza:

Ne gondolj ilyenekre, hogy meg akarsz halni ha szeretnéd tudok segíteni talán..


Barátaid nincsenek :? Vagy érzelmileg vagy magányos ?

Hobbid van ? Szeretnél ezen változtatni ?


Rengeteg dolgot tudnék mondani..

2014. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!