Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megtudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtudni, hogy egy pasi csak a szexre megy e? Mert egy fiúval tök sokat beszélgettem msn-en, és mikor 1. -nek találkoztunk búcsúzóul kaptam tőle egy szájrapuszit. Ő már nem szűz, de én még az vok és ő ezt tudja is.16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondold át mlyen témáitok voltak...voltak olyanok hogy viccből utalt szexre, vagy közös fürdésre iylesmire?
2010. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát olyan volt h kérdezz-feleleket játszottunk és akk így írta h van egy jó kérdése. és akk azt kérdezte meg h szűz vok e. persze előtte voltak ien normális kérdések is. Aztán meg azt h borotválom e ott. A szüzes kérdésre még válaszoltam is. Aztán erre a borotválósra már nem akartam, és ezt írtam is neki. ÉS akk írta h akk nem muszáj.
2010. jan. 10. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt rövid idő alatt úgysem tudod kideríteni, ha tetszetek egymásnak akkor kezdjetek el járni, aztán ha ő csak azt akarja akkor úgysem fog sokáig várni rád, viszont ha beléd szeret hajlandó lesz várni rád akár hónapokat, éveket is ha te még nem vagy kész rá, a lényeg h ne ugorj egyből az ágyába.
2010. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés.-----Minden pasi dugni akar! ( te is csak nem mered bevallani s titokban össze vissza ujjazod magad)) Ez az élet rendje! Egy pasi nem tud minden nőt megdugni a földön, de törekszik rá:))))
2010. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!