Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak csak akkor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak csak akkor lehet barátja ha szép és/vagy vékony és/vagy tud főzni? Anélkül semmi esély rá?

Figyelt kérdés
Ha így van, én leszek a legújabb őrült macskás hölgy.:D

2014. júl. 26. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem így van, megnyugtatlak :D
2014. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a főzés a legfontosabb:D
2014. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem ettől függ

ha megfog benne akármi is akkor tök mindegy a fenti tul-ok

2014. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan kérdés, hogy 1 srácnak csak akkor lehet barátnője, ha gazad,jóképű,kockahasú,stb.stb..

Minden ember más és más, kinek ez, kinek az jön be.:)

Speciál engem nem érdekel, hogy néz ki a barátnőm, amíg tudom, hogy teljes szívéből szeret és megbízhatok benne bármiben és bármikor számíthatok rá.:)

Az egyetlen probléma az, hogy egyetlen ilyen lánnyal sem találkoztam még :DD

18/F

2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából a belső is sokat számít, de igen, amiket írtál azt előnyben részesítem a dagadt konyhamalacok ellen, akik semennyire nem háziasak, maximum mosogatni képesek, azt is csak azért mert tisztáranyalják a paprikáskrumplis tányért.
2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak ez számít, sok mindenen múlik.
2014. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megelégednél az atlagos,nem izmos pasikkal talán lehetne..
2014. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Sok minden fontos, de a legfontosabb, hogy tudjon főzni.

Sajnos erre a tulajdonság kevés lány tesz szert.

Na, most meg éhes is lettem, mehetek enni. Köszönöm szépen.


U.I.:

Csinálna nekem valaki valamit enni :D

2014. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a külső nem minden, mondják hogy a külső megfog belső megtart. ami szerintem igaz is. egy igazi kapcsolatban fontos azis hogy tetszetek egymásnak a partnereddel de ugyanakkor a belső a legfontosabb. viszont ahhoz hogy egy igazi ilyen párt találj azért véleményem szerint tenni kell, mert a sült galamb csak nagyon kevés embernek hull az ölébe. énse voltam vagyok egy adonisz fiú, fehér bőr és elég vékonyka voltam, és nemkicsit magányos, de elhatároztam hogy teszek érte. elkezdtem gyúrni, elkezdtem társaságba járni, kicsit többet adtam magamra és érezhetően meglett az eredménye. nincs olyan amin ne lehetne segíteni, ha csúnyának érzed magad akkor tegyél érte hogy elősször magadnak teccél utána kezdj csak keresni, mert ha te nem vagy magaddal elégedett nem várhatod el hogy más az legyen, és amis megérzik rajtad. tapasztalatból mondom. Sok sikert! :) kérdésedre a válaszom, nem nem csak a mai társadalom álltal "ideális"-nak tartott lányoknak lehet barátja, de ha párt akarsz akkor azért bizony tenni kell :)
2014. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért fontos a kinézet de jó belső nélkül nem fog összejönni. Igaz van kivétel például haverom megfogatta hogy csak külsőre megy mert "még úgy sem házasodik".Persze attól is függ hogy milyen dagadt. Nekem speciell volt már olyan csaj aki bejött pedig van egy kb 5 kg fölösleg. Úgy saccolom nem mértem meg :D. Persze ha egy bombázó meg egy ilyen csaj között kell választani akkor az ember a bombázót választja. De nekem valahogy sok olyan csaj is tetszik akire más azt mondja hogy csúnya. 13/fiu
2015. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!