Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátom elakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom elakar menni a haverjaival lány haverjaival (azt írta nem mindegy kikkel) is szórakozni nélkülem úgy hogy nem akar beszámolni róla hova és kikkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez megengedhető egy kapcsolatban?Én szeretem ha a párom elmondja kivel van hogy mit csinál mert az megnyugtató.ha már nem akar velem lenni legalább ezt tudjam!nem?
2014. júl. 26. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Menjen, nem különösebben érdekel, szeretem ha van terünk élni :)

17/L

2014. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak nehogy megcsaljon mondjuk lesz.rom
2014. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

te leszarod hogy megcsal-e?

engem azért érdekel mert szeretem!

2014. júl. 26. 23:32
 4/10 A kérdező kommentje:
17 fejjel én is így gondolkodnék.de neked mindegy biztos te is megcsalod őt.. én komoly 20 év feletti emberek válaszát várom.
2014. júl. 26. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Máskor sem szokott beszámolni, vagy csak most nem akar?
2014. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát pedig az a 17 éves kiscsaj érettebben és egészségesebben látja a dolgokat, mint te. :D

Rögtön meggyanúsítod, hogy megcsalná a párját, valamint a kérdésből világosan lejön, hogy kb. el akarod számoltatni a saját párod. :D Nem vagy kicsit túlfeszülve, ember?

2014. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak minek kell titkolózni?

Ha két ember szereti egymást miért kell titkolózni?

ti semmit se értetek...

nem azért mert megcsal hanem mert megnyugtat hogy őszinte és elmondja kivel van és megtisztel azzal hogy elmondja.Úristen milyen világa keveredtem eddig a barátaim elmondták ha elmentek szórakozni. főleg ha komoly a kapcsolat..ez a szennyoldal többet soha semmit nem kérdezek.

2014. júl. 26. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb kapcsolatban élek, mint te... :D Ha nem akarja elmondani, akkor minek erőlteted? Nem csodálom, hogy nincs kedve elmondani. Meghallgattam volna szívesen, hogy hogyan is történt az, ahogy te erre rákérdeztél. Arra nem gondoltál, hogy ebben kell keresni a probléma gyökerét?
2014. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne ennyire általánosítani, mert az 5-ös válaszommal én tovább próbáltam kérdezni, hogy jobban megértsem kettőtök helyzetét, hátha tudok segíteni. De valamiért hamar kiakadtál.
2014. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Máskor igen általában elmondta hogy mit csinál.

most meg nem mert lázad..

igen kiakasztott ma rendesen elnézést.

jóéjt.

2014. júl. 27. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!