Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy baratsag?

Figyelt kérdés

Egy honapja kezdett el nagyon erdekelni egy lany. En el is kezdtem szepen tudatni vele ezt es szerintem vette a lapot. Voltunk mar randin is ami szerintem jol sikerult volt kis simogatas is. Lesz meg tobb is ugy terveztuk. Bar en igazabol nem tudom eldonteni hogy o mit is szeretne. Mert ha szerelmes lenne akkor o is egesz nap velem akarna beszelni nem? En pedig nem ezt veszem eszre es ez kicsit bezavar. Viszont a kovetkezo randin nem szivesen kerdeznem meg tole hogy mit is szeretne mert az nagyon gaz szerintem. Csokra gondoltam bar azzal meg nagyon pofara esnek ha felreertettem a dolgokat... Szerintetek?

18/F


2014. júl. 27. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
csókold meg. különben csak barátság lesz a tiétek és te többet akarsz ha koppansz legalább tudod mi az ábra és nem fecsérled tovább rá az idődet.
2014. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimondtátok, hogy randin vagytok?

Elküld, vagy csak simán nem keres, és mindig neked kell keresned? Ha utóbbi, az idővel megszűnhet, egyszerűen nem szeretne nyomulósnak tűnni, vagy azt gondolja, hogy a te dolgod, hogy keresd. De amikor már tényleg komolyra fordulnak a dolgok, akkor ez változhat, vagy meg lehet beszélni.

Ha kimondottan randitok volt, akkor néhány újabb randi után simán rákérdezhetsz, a másodikon még teljesen felesleges, én sem tudnám, hogy mennyire lehet működőképes a dolog. Nem két randi alatt kell összejönni, ezt jól tanuld meg. Ha meg randiztok, akkor nincs okod arra, hog attól félj, hogy végül csak barátok maradtok.

2014. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz, hogy ha többet szeretne, egész nap veled akarna beszélni. Mindenki különböző, valaki egy percet sem bír ki a párja nélkül, és vannak olyanok, akik megvannak közben, mint pl. én. De ahogy az első mondta, egy csókkal megállapíthatod.
2014. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A szerelem nem alakul ki feltétlenül egy randi után. Kivétel ha "Első látásra szerelem". Legegyszerűbben úgy derítheted ki hogy mit szeretne ha búcsúzáskor megcsókolod.

Ha visszacsókol nyert ügyed van, ha magyarázkodásba kezd akkor viszont csak barátság lesz köztetek vagy annyi se.

Próba cseresznye ;)

2014. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!