Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan piszkálódik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan piszkálódik a barátom, persze csak viccel a legtöbbször, csak nem mindig az. Hogy "nevelhetném" meg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress nala tobbet (fizetest).
2014. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról szól egy kapcsolat, hogy átformáljuk a másikat. Ráadásul csak heccből teszi.
2014. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe. :) Értem én a viccet, nem is arról van szó, hogy ezzel akkora gond lenne, csak néha nem veszi észre, hogy valami már nem olyan vicces nekem. :)A fizetésnek ehhez semmi köze :D Meg átformálni sem szeretném, csak, hogy néha egy picit észre vegye, meddig jó ezt csinálni
2014. júl. 27. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ülj rá az arcára és durrants egy nagyot:D
2014. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D :D Azon, nagyon meglepődne. :D
2014. júl. 27. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A piszkálódás fontos része a dominancia kifejezésének, arra szolgál hogy a megalázd a másikat, pont mint ahogy a majmok csinálják, csak mi szavakkal meg mindenféle furfangosságokkal csináljuk így nem olyan feltűnő, de jegyezd meg hogy attól még attól még az, ami.


Szóval lépj fel magabiztosan, és küldd el, teljesen mindegy mit csinál azután hogy aláaknázod "játékait".

Nyílván jönni fog azzal, hogy ő egyeltalán nem komoly, tényleg nem is az, legalább is ő nem fogja fel hogy az, meg megpróbál majd bűntudatodra hajtani

"mi a bajod? mi van veled? miért vagy mérges?"

Mondja majd hogy túl komoly vagy meg ilyenkor mindig jön a manipuláció, de sose felejtsd el hogy csak a pozícióját akarja visszaszerezni, és a végső célja mindig is az lesz hogy elérje a célját, ignoráld őt.

Ha eléred hogy nem tud ezzel megbékélni akkor erőszakos lesz és dobhatod, ha viszont nem, akkor egyenlő társ leszel nem szubmisszív, ami előnyös.


Tudom hogy sok esetben nem igen lehet komolyan venni amit én írok, de ez így van, vicctől eltekintve van fogalmam az emberi viselkedésről.

2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!