Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is fájna, ha senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is fájna, ha senki se tartana igazán szépnek?

Figyelt kérdés
Eddig senki sem tartott szépnek. Max átlagosnak. Még a barátnőim se mondták soha, hogy szép vagyok. Nőként ez nagyon rossz érzés, mert szerintem ennél többet nem tudnék kihozni magamból. Igazából nem is nagyon akarnak megismerni az emberek, ezt sem értem.

2014. júl. 27. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen fájna sajnállak nagyon
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen..
2014. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kerida ***** válasza:

Én sem vagyok egy nagy szám, de szerencsére vannak egyéb jó tulajdonságaim amivel sokszor kitűntem a tömegből... így sosem volt különösebb gondom és komplexusom a külsőm miatt.


Tudom, hogy sosem leszek egy Miss Hungary, ahogy a Miss H sem lesz vezető az én posztomban. A férfiak meghódítása nem a szép külsőnél kezdődik (bár előny az tény).

2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én már hozzászoktam, hogy senki nem tart szépnek, mondjuk én srác vagyok, és eddig senkinek nem kellettem, és már kezdek hozzászokni, de ha gondolod és ismerkednél, írj rám :) 19/F
2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 manó1235 ***** válasza:
én szívesen megismernélek ( hasonló cipőben járok) írj :)
2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
egy idő után megtanultam nem figyelni rá. elfogadtam, hogy ez van, és már nem tudnak ártani nekem ezzel. egész életemben azzal cseszegetett mindenki hogy milyen ronda vagyok, szóval tudom milyen :s
2014. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem minden ám a szépség,hidd el..
2014. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem minden a szépség... De hátránnyal indulok. Nincsenek barátaim, se párom. A férfiak pedig keresztül néznek rajtam.
2014. júl. 27. 20:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincs párom,barátom se sok. Szerintem engedd el ezt a témát és fókuszálj arra,amit szeretsz csinálni illetve arra, amiben tehetséges vagy.A sikerélmény önbizalmat hoz,az önbizalom megszépít!
2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldenél képet? Viszonoznám, aztán megmondhatnánk egymásnak, hogy mit kellene másképp. Nekem sem volt még párom hasonló okból kifolyólag.
2014. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!