Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel jobbak átlagban a ducik a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mivel jó pasinak mondanak, eddig csak vékony csinos barátnőim voltak (10 párkapcsolat), de mind önzőek, beképzeltek, nagyra valók voltam. Most már 2 éve együtt vagyok egy duci lánnyal és azt hiszem a legjobb eddig, szexben odaadásban, szeretetben mindenben.
2014. júl. 27. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
pontosan...:)
2014. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt tapasztalatom, hogy a legtöbb duci lány rosszindulatú, mert csúfolták őket és gondolom így adják vissza. Persze van kivétel.

De a testsúlytól semmi nem függ. Ennyi erővel hajszínre is vonatkozhatna a kérdés.

2014. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nem súlyfüggő :D
2014. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi ez az új sztereotípia? Szerintem vékony és duci lányok közül is van aki kedves rendes, és van aki önző beképzelt. Jellemfüggő szerintem.
2014. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem túlsúlyos barátnőm van mindig felszedetek vele +10 kilót és átalakul mint egy pokemon.
2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. És ha minden vékony lányt felhízlalnánk, akkor kedves lenne a világ. Húúú, micsoda nagyszerű hír!! Ide a Nobel-díjat!!
2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert ők nem gondolják azt, hogy mindenki őket akarja, magyarán nincs túltöltve az egojuk. (Nem bántásként szántam feléjük, de tény, hogy némelyik vékony lány annyira beképzelt, hogy azt hiszi, mindenki őt akarja..)
2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jellemet szerintem igenis befolyásolja a környezet. Környezeti hatások befolyásolják a személyiségfejlődésünket.
2014. júl. 27. 20:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, jobban megbecsülik, amit kapnak, nem tudom. Még sosem volt duci barátnőm. Egyébként meg szerintem is sokkal inkább függ a személyiségtől, és simán lehet, hogy találtál volna vékonyban is klasszat.
2014. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sztereotípia, te meg teljesen véletlenül a vékony lányokkal fáztál rá. Oké, jogosan mondod, hogy ez 10 lánynál már nem véletlen, de biztos vagyok benne, mire eljutottál ide, te is sokat változtál. És ez is számít. Te magad is akaratlanul befolyásolod, hogy milyen személyiségű és mentalitású lányokat szedsz össze :)
2014. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!