Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell a férfinek lenni a "főnöknek" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az teljesen világos, hogy valamilyen szinten nekik kell hordani a nadrágot, de az is normális, ha ezt annyira komolyan veszi, hogy nem engedi, hogy én intézkedjek viszonylag nem fontos dolgokban?

2014. júl. 27. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy jó kapcsolatban nincs "főnök", hanem egyenrangú társak vannak.
2014. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

inkább társnak

nem az

szerintem

2014. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
egy kapcsolatban mindenki főnök és alkalmazott egy személyben, de közösen érdemes a döntéseket hozni
2014. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kell fonok. Nincs ertelme fonokoskodni
2014. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kerida ***** válasza:
Csak akkor kell hordania a nadrágot amikor én megveszek. Egyéb kérdésekben közös a döntés, kivéve ha szakterületről van szól. Pl ő ne pampogjon bele, hogy milyen lábost vegyek, és engem is hidegen hagy, hogy milyen fából csinál polcot a napaliba.
2014. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Didiiayer ***** válasza:
Semennyire, szerintem egyenlő félként kell kezelni a másikat.
2014. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak annyira, hogy nehogy véletlenül a csaj legyen a főnök. Tehát éppen annyira hogy még pont senki se legyen a főnök.
2014. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolattól, vagyis emberektől függ. Ki mit igényel. Ha jól működik, bármi oké. Én például igénylem, hogy sokszor legyek domináns, de például a mostani barátnőmmel kevésbé vagyok főnök, szóval nem csak tőlem függ. Egyes dolgokban egyes nőknek ezt engedem, másoknak azt. Néhány konkrét dolog van, amiben nem engedek, mert úgy érzem, azzal már nagyon sérülne az az énkép, amit én direkt tartok, illetve van, ami nagyon zavar szimpla ösztönből, például nekem egy nő se akarjon a nyakamba csókot adni, mert esetleg ösztönből odacsapok vagy minimum ellököm. Ha az ilyen hülyeségeim el tudják fogadni, én is el tudom a nők sok hülyeségét, szóval valakik illeszkedhetnek, valakik meg nem, és ezzel nincs semmi baj.
2014. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy ezt megtiltja neked, sőt, hogy egyáltalán tiltogat dolgokat. Mindenki abban legyen a főnök, a fő döntéshozó, amiben jobb.
2014. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban a felek kölcsönösen változnak (tehát oda-vissza felveszik egymás egyes tulajdonságit), mivel időbe telik kiismerni, hogy ki miben jó. Nem kell egy hapsinak "főnöknek" lenni, az a jó, ha kölcsönösen kiegészítve, egyenrangú félként látjátok el az élet adta feladatokat.
2014. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!