Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha édesanyátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha édesanyátok ezt mondaná? Tiltja, hogy együtt legyünk.

Figyelt kérdés

Szóval 5 hónapja vagyok együtt a barátommal,de kiskorunk óta ismerjük egymást,apukám jóban van a barátom családjával gyerek kora óta!

Volt a barátommal köztünk "vitánk",a volt barátnője miatt (találkozott vele).A barátom itt lakott nálam 2 hónapot.

Most elköltözött mert anya mindig oldalazgatott minket,mi is szétmentünk 2 napra. De keresett,mert hiába hibázott tudom,érzem hogy nagyon szeret és megbánta ami történt.

Anyu elé álltam és elmondtam neki őszintén hogy ki békülök vele,egy utolsó esély mindenkinek jár...Anya kitört magából azt mondta,hogy hozzám se fog szólni ha szóba állok vele,meg ha elmerek vele menni vissza se jöhetek,stb.

Ti mit tennétek? Én kibékülök a barátommal,adok egy esélyt és ha így se akkor nm erőltetem tovább,de anyuval mit kezdjek?!

Köszi a normális válaszokat!


2014. júl. 27. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy kettőnk közöl akkor ki a gyerek és meg mondanám neki hogy nőjjön fel!
2014. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerida ***** válasza:

Azt, hogy "Anya, tudom, hogy jót akarsz, de ne így! Most bízzál bennem, mert én a te nevelésed vagyok..."


Megmondanám anyámnak, hogy szeretem és megkérdezném mi kifogásolni valója van párom ellen. Továbbá megnyugtatnám, hogy veszít el, de élet vele járója, hogy kiállunk magunkért.

2014. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint ki? Kire érted?
2014. júl. 27. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
állj ki magadért! ez fontos és nem csak ezzel az uggyel kapcsolatban. ereztetsd vele h nem o dont a te parkapcsolatodban. Ezek csak ures fenyegetesek. Esetleg mondhatod neki, hogy "gondolkoztam azon amit mondtal... es ha ilyet mondasz talan jobb ha be is valtod amivel fenyegetozol." persze csak akkor ha nem veszi nagyon a lelkere!!
2014. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy félt,de ha csalódok így jártam,sajnos sokat fogok még biztos mert ilyen az élet,de legalább megpróbáltam!
2014. júl. 27. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
költözz el otthonról és aztán azt csinálsz amit akarsz.
2014. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De az édesanyámat sem szeretném elveszíteni! DE nagyon fáj,hogy ilyet mondott...
2014. júl. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!