Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány évesek vagytok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesek vagytok, és akartok-e gyereket?

Figyelt kérdés

Én pár éve még nagy családról ábrándoztam, most 18 évesen legörbül a mosoly a számról, ha a témára gondolok. Lehet egyelőre az önzőségem győzött, de szeretnék aludni, magammal foglalkozni, én lenni a legfontosabb a páromnak. Egy gyerek vállalása szerintem mindig próbára teszi a kapcsolatot. Nem tudom, egyáltalán akarok-e majd gyereket, de egyelőre nálam kizárva.

18/L


2014. júl. 28. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az lenne a furcsa ha nem így gondolnád.
2014. júl. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem az miatt nem akarok még gyereket, ami miatt te. Elsősorban még tanulok, még be nem fejezem a sulit és nem lesz normális munkehelyem addig nem vállalnék be gyereket. Ez kb. 26.28 éves koromra érem el. Akkor viszont kettőt szeretnék. A másik dolog nincs komoly kapcsolatom, ahhoz még kellene találnom egy megfelelő társat is. De persze az élet ezt felülirhatja, mert ha találnék társat, és ő vállalná azt, hogy sokat segit és a gyerek mellett is tanulhatok, akkor akár pár év mulva is bevállalnám. 21L
2014. júl. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A környezetemben nem ezt látom. Persze nem most, de az egyik barátnőm is tudja, hogy hányat szeretne, milyen neműt, nevűt stb., a másik barátnőm meg már a pasijával is beszél erről a témáról.
2014. júl. 28. 06:04
 4/10 anonim ***** válasza:
oda nem kevés pénz kell na meg felnőttnek is kéne hozzá lenni. szerintem is 30 után kivitelezhető ebben a mai világban.
2014. júl. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő társ és anyagi háttérre várok (pontosabban keresem és megteremtem, nem csak úgy várom)...2-4-et szeretnék, 14 éves korom óta tudom...1.-nek lányt ha lehet :)


21F

2014. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én evvel mindig úgy voltam hogy majd ha itt az ideje, én 27 évesen szeretnék csak. Akkora meglesz az az anyagi háttér ami mellett bemerem vállalni.
2014. júl. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre mész, esetleg karriered lesz, munkád, amit imádsz, akkor még legalább is 10 éved van arra, hogy egyáltalán elgondolkodj azon, hogy akarsz-e te gyereket.:) Nyugi!


én 27 vagyok, és mostanában jutott eszembe, hogy akarok-e én gyereket, eddig napirenden sem volt a kérdés.


Te, a világ annyira érdekes!!!! muszáj megismerni előbb:)


27N

2014. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt én is nagy családról ábrándoztam, ma már a hideg futkos a hátamon a terhesség gondolatára.

Nem akarok gyereket.

Örökbe akarok fogadni.

18/l

2014. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De örökbe fogadni is akkor, ha már elmúltam legalább 28 éves, és anyagilag és párkapcsolatilag is szilárdan állok.:)
2014. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, és párkapcsolatot se!


25F

2014. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!