Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-40 évesek! Hol tudtok normális férfiakkal ismerkedni? És vannak-e egyáltalán? Ha igen, hol bújkálnak?

Figyelt kérdés

30-40 évesek válaszát várom. 39 évesen olyan férfisorozatot fogok ki, nem értem miért. Az egyiket 35 évesen, bár megtehetné hogy leválik otthonról, az anyja tartja el, beviszi a számítógépe elé az ételt. A következővel nem lehetett tervezni, mert ott tartott, hogy haverok, buli fanta. A harmadik olyan félénk volt, hogy ha vele maradok évek múlva se lett volna belőle kapcsolat. A következő csak interneten akart kommunikálni. Az utolsó előtti egy évet vett el azzal, hogy azt hazudta családot akar, aztán kiderült mégsem, de a barátnő az kellet nei. A legutóbbi nyaraláskor lefoglaltatott velem szállást, mindent, aztán hirtelen lemondta egy olcsó kifogással. Ti hol tudtok ismerkedni? Hol vannak a felelősségteljes férfiak akiket nem ment fel a társadalom a hibáik alól? A netes társkeresőkön agresszív, idióta, 50-60 évesek írnak, vagy olyanok, akiknek a kapa kilóg a szájából, bunkók, tahók. „Magasak az elvárásaid” és hasonló örökzöldeket légy szíves ne is írjatok, mert már olyan lent vannak, de mit sem segít. Sőt, már nincsenek is, csak annyi hogy hasonló intellektuális szinten legyen. Diplomás nő vagyok, nem volt soha nálam kitétel a diploma a férfi részéről, de amilyen helyesen írni se tudó, kb. 20 szókinccsel rendelkező, agresszív buta emberek írnak, az felháborító. Ha megmondom a 60 éves férfinek, hogy a saját korosztályában keresgéljen, felháborodik és kioszt. Ha megmondom egy szakmunkásnak (előtte beszélgetek vele persze) hogy ne haragudjon de nem lenne közös témánk ha utálja a színházat, könyveket, koszt, leanyáz, lek…váz, és hadd ne mondjam milyen alpári hangot üt meg, hozva a farmát….tulajdonképpen ezzel is erősítve a szabályt. Fesztiválokon, rendezvényeken nem lehet ismerkedni, mert már mindenhova párokban járnak az emberek. Olvastam, hogy a 72-75-ös születésűeknek van a legtöbb problémája a társkereséssel. Eljárok sok helyre, de semmi.

Már beszéltem pszichológusokkal, szakemberekkel, mi lehet az oka, hogy ilyeneket vonzok be, fogok ki sorozatban, rengeteget olvastam a titoktól kezdve a Hellinger terápiákig, stb., válasz sehol nincs rá. Azt mondják vagy karma, vagy bevonzás, de senki nem tud okosat mondani. A netes társkeresők mind vicc, szánalmasak, mintha mentálisan beteg és perverz emberek gyűjtőhelye lenne. Sokan írják, mondják, hogy a társadalom beteg, az internet a társadalom tünete, de ez egyénileg nem hiszem, hogy bárkit is vigasztalna.

A fentiek miatt már lemondtam a gyerekvállalásról, mert mindenkivel az ember végigjátssza az 1—2 év ismerkedési fázist, aztán kiderül a jelöltekről, hogy hazudnak végig, nem is akarnak családot, gyereket, még komoly kapcsolatot se, csak „úgy elvannak sztori”. Elsősorban a nőket kérdezem, akik hasonló cipőben járnak, nektek ezek után milyne jövőképetek van? És hol vannak a normális férfiak? És a normális férfiak és nők miért nem találnak egymásra???



#ismerkedés #netes társkeresők
2014. júl. 28. 10:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
70%

A "normális" férfiak a "normális" nők mellett vannak.

33/F

2014. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 A kérdező kommentje:
Kedves 33/F ezzel az egy mondatoddal hatalmasat segítettél...., akik okosat nem tudnak írni, ilyen közhelyekkel takaróznak. Ezt magamtól is tudom, de felhomályosítalak, hogy több nő van mit férfi, azaz aki kívül esik a már foglaltak körén az pusztuljon el???
2014. júl. 28. 10:13
 3/100 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én otthon vagyok a feleségemmel és a gyerekeimmel - noha nem feltétlenül vagyok normális.

2014. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!


Teljesen igazad van, ráadásul nők véleményére vagy kíváncsi. Bocs!

2014. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
36%
A normális férfiakat már "kifogták" fiatalabb korban. Aki ennyi idősen egyedülálló, az általában nem véletlenül az.
2014. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
27%

Tudom nem hangzik jól, de sajnos egyet kell értsek az ötössel...

37 F

2014. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
76%

Magamból indulok ki ... :-P ... vannak normálisak ... már persze a normalitás relatív :-D


Ebben a korban egyébként normálisat, olyat tudsz kifogni, aki elvált. Mert való igaz, hogy a legtöbben - az életképesek :-P - már azért alapítottak családot. Viszont - sajnos - sok a válás is ... Tehát ilyen korú férfit, aki családcentrikus és komoly kapcsolatot keres, szerintem, az elvált, már egzisztenciával rendelkezők között keres.

És attól, hogy gyerekünk van, még sokan közülünk szívesen vállalnának még ;-)

2014. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
54%

Én 27 vagyok és mostanában kezdenek elválni a normális pasik. Olyat nem nagyon találsz majd, aki nem házasodott meg, mert az vagy nem is képes rá (csak szexelget lányokkal), vagy tényleg gáz van vele (mint az otthon lakó kocka, akiről írsz).


Figyelj, ők nem olyanok, mint a nők, a rendes pasikra gyorsan lecsapnak, a férfiak nem léteznek önmagukban, nem olyan erősek, mint a nők. Az elváltakkal viszont még lehet szerencséd, hogy még azelőtt rájöttek a dolgokra, mielőtt gyerekük lett volna. Nekem baromi sok kollégám válik most, gyerek nélkül, akik egyetem elején házasodtak.


Nekem az a taszító a sztoridban, hogy ilyen görcsösen akarod. Miért nem jó neked egyedül? Van oka, ha az ember egyedül marad. Nézz magadba, hogy nálad mi az oka ennek?


Vagy: esetleg fiatalabb korosztályban nem akarsz szétnézni? mondjuk a 25-27 évesek közt is rengeteg a komoly srác!



27N

2014. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
80%
A 25-27 éveseknek meg majd pont egy 39 éves nő kell hosszútávra mi? :)
2014. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
9: szerintem teljesen elképzelhető, igen. a korosztályomból sokan vannak így ezzel (persze ehhez kell némi ész is, de a kérdező diplomás, így ép emberek között mozog.:))
2014. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!