Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van joga a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van joga a párkapcsolatokhoz? Szerintem nem

Figyelt kérdés

kifejtve bővebben: nem is kell messzire menni, itt vagyok én példának (nehogy az előítéletesség gyanújába keveredjek): tehát én öntelt, arrogáns, hálátlan, nemtörődöm ember vagyok, viszont ezt tudom is magamról! Apám is ilyen volt, és senki sem szereti őt, sőt utálják, a gyerekeivel nem törődött, flegmáskodott stb. Az volt a hibája, hogy megnősült, ha egyedül maradt volna jobban járt volna. NOS én már ebben a tekintetben "okosabb" vagyok: én megóvom az embereket magamtól, a párkapcsolatoktól. Tehát semmilyen nővel sem fogok megismerkedni, csak társalogni, ahogy mindenki mással. Szerintem sok ilyen embertípus van mint én, csak kevesen ismerik be ezt magukról, több ilyen kéne, és akkor nem ott tartana a világ, ahol tart.

NINCS mindenkinek joga a párkapcsolatokhoz!!!



2014. júl. 28. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

tudod vannak olyan (szerintem nem egészséges) emberek akik pont azt szeretik ha megalázzák és semmibe veszik őket...ez olyan mint a szexuális 'igények'...csak ők kapcsolatban ezt akarják...tehát nem elfogadják, hogy ők nem kapnak semmit, lenézik őket...hanem még szeretik is...szóval valakinek pont rád van szüksége még akkor is ha szerinted neked jobb egyedül...


21F

2014. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Az alkotmány szerint jogod van a boldoguláshoz, a boldogsághoz. Szóval joga van bárkinek párkapcsolatra.:)


Az, hogy megérdemli-e mindenki azt, hogy szeressék, azt kétlem. De mindenki a saját sorsát igazgatja, vannak szerencsés emberek.:)

2014. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Hülye vagy fiam, 1-es, ülj le.
2014. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Én se értek Veled egyet!

Megmondom az őszintét,hogy lehet jobban is jársz,ha egyedül maradol!

2014. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
utolsó: ez a lényege bakker, hogy egyedül maradok, minek írtad le még1x???
2014. júl. 28. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Végre valaki aki tudja hogy nem normális, és a szaporodásról is lemond! Elismerésem!
2014. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

Csak bele gondoltam, hogy ilyen emberek veszik el a munkát, megélhetést a normális családos emberektől. Ezért az én szememben még az élethez sem.

Nem szoktam verekedni, de aki flegmáskodik, az egy pofont igazán megérdemel.

Rossz csillagjegyben születtél talán, ha megváltozni nem tudsz és nem akarsz.

2014. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

mindenképp hallgass olyan emberekre, akik így beszélnek, hogy "maradol" meg azt írják, hogy te elveszed mástól a munkát (wtf???)


Nem, mégse hallgass rájuk:)

2014. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Synesztro ***** válasza:
100%
26/F Én máshogy fogalmaznék. Joga van, hisz elvileg erre (is) születünk, viszont ráerőltetni valakire már nincs. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha találkozol egy olyan nővel, aki az ilyen hibáiddal együtt fogad el, akkor miért ne élnél vele? Ha neki ez jó? Ellenben a gyerek kérdés már más. Abban Veled értek egyet, de ne érts félre, nem a személyiségednek szól, inkább arra céloznék, hogy sajnos a gyerekek nem választhatják meg, hogy milyen családba kerüljenek, és ha nem érzed magad jó szülő alapanyagnak, akkor a gyermekeid ugyanolyan apát kapnak, mint te, amit mint írod elkerülnél, viszont neked van lehetőséged ezt elkerülni, nem vállalsz gyereket. Ennyi. Amúgy meg ki tudja? A mindenkinek van valahol egy párja elv alapján, még ilyen erős ellen jellemmel is találhatsz párt, és változni sem késő soha, bár tudom, hogy nagyon nehéz, olykor tán lehetetlen. Éld az életed a neked legjobban tetsző módon;D
2014. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó: pont ez a baj hogy csak élem az életem, és nem törődök senkivel sem. Bulizgatok, iszogatok majd mindennap, verekedek is néha, hazamegyek részegen és ennyi számomra egy nap. És nem is érzem hogy meg kéne változnom. Nekem ez így jó, így vagyok boldog, ha nem ezt csinálnám akkor nem önmagamat adnám. DE VISZONT tudom hogy ez egy nőnek, főleg egy gyereknek nagyon nem jó ilyen arányú önzőség, ugyhogy saját döntésre ezért nem fogok senkivel se megismerkedni bensőségesen. Én döntésem és szerintem logikus döntés. Nézzétek csak a statisztikákat, a legtöbb esetben pont emiatt alakulnak ki családi botrányok, tragédiák, idegbeteg gyermek stb stb... Azért írtam a kérdést, hogy még több ilyen típusú ember mint én magára ismerjen, és gondolkozzon el az élete felett...
2014. aug. 2. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!