Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is voltam annyira oda érte ezekszerint?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom, de 1 éve nem vagyunk együtt.


Ezalatt az idő alatt sokszor éreztem néhány srácnál, hogy "na igen.. vele jó lenne együtt lenni, kedvelem, bele tudnék szeretni, úgymond oda vagyok érte..".. de amikor eljött az az idő, hogy nem akartak semmi komolyat, csupán szexet, (amit nem tettem meg, mert nem olyan vagyok..) akkor nekem egy ideig rossz hangulatom volt, de észrevettem, hogy iszonyat könnyen túl teszem magamat rajtuk.. viszonylag kevés idő után éreztem már másik srácnál is, amikor közel kerültem hozzá..


Most akkor nem is voltam igazán oda értük, csak fellángolás volt, mert szeretnék már valakit ?


21 L



#pasi #fellángolás #könnyű feledés
2014. júl. 28. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
igen mert szeretnéd ,ha végre szeretnének
2014. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lucker3434 válasza:
Alap psichológiai oka van... Hiányzik a régi fiúd... Őt keresed mindenki másban... De az agyad tudja, hogy nem fogja megtalálni...
2014. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!