Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki érzett már így, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzett már így, mit javasolna?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyok együtt, nagyon szeretem, de a szerelem már lehet elmúlt. Szerintem ez a részéről is hasonlóan van. Sokszor úgy érzem, nem tudunk igazán jót beszélgetni, és egyre gyakrabban vitatkozunk apróságokon. Nem tudnám jelenleg elképzelni az életem nélküle, de félek, hogy mi történik, ha esetleg ő beleszeret idővel másba, mert sok új ismerősre tesz szert munkahelyén stb. és szerelem nélkül, erre van esély, hogy megtörténhet. (Engem nem érdekelne most más férfi ilyen téren) Sokszor hoztam már fel neki, hogy figyeljünk jobban egymásra, töltsünk együtt minőségi időt, de ez mindig feledésbe merül néhány nap elteltével, csak akkor érezteti, hogy fontos vagyok neki, miután nagyon megbántott valamivel. Van értelme ezt folytatni vagy hosszú távon ez úgyis megöli a kapcsolatot? Én 25N, ő 27F
2014. júl. 28. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eljött az az idő, amikor már tenni kellene a kapcsolatotokért mindkettőtöknek. Vagy jobban szeretnétek a tettek elől elmenekülni és szakítani?
2014. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem küzdötök érte nem fog menni, azt mondod mindig feledésbe merül az hogy több minőségi időt töltsetek együtt, hát ez baj. töltsetek el úgy egy hétvégét hogy bezárkóztok a házba és csak egymással foglalkoztok, se tv, se internet, se semmi csak te és ő
2014. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelem minden kapcsolatban előbb-utóbb szeretetté alakul át. Ez önmagában egyáltalán nem baj, csak mindkettőtöknek el kell fogadni ezt, sőt meg kell találni benne a szépséget. Ha mindig új kapcsolatot keresnénk a lángoló szerelem elmúlásával, soha sem tudnánk kitartani valaki mellett hosszabb távon. Ha ő is nagyon kötődik hozzád, keressetek együtt új élményeket, tervezgessetek, lepjétek meg egymást. Kár lenne ezért a kapcsolatért, nem vagytok már tinédzserek.
2014. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mindig próbálok tenni, kedveskedem neki, kérdezősködöm róla. Mondom, hogy ne kapcsolja be a tv-t, ne internetezzen, de aztán mindig sor kerül rá egy idő után. Úgy érzem, hogy nem érdeklődik annyira irántam, mint én iránta. És emiatt egy idő után a kommunikáció is abbamarad, nem tudunk igazán mélyen beszélgetni.
2014. júl. 28. 17:47
 5/6 anonim válasza:
Ahhoz, hogy több időt töltsetek el egymással, ahhoz nem csak te kellesz hozzá, hanem ő is. Nem szabadna elfelejtenie azt,hogy egy kapcsolathoz két ember kell, és folyamatos gondoskodásra van szükség. Ha ez nincs meg, akkor kihal, mint egy növény.
2014. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy még javítható akkor legyetek azon MINDKETTEN.Ha inkább te hajlasz affelé , hogy javítsatok akkor semmi értelme.. mert egy kapcsolathoz két ember. Vagy pedig lépj ki most. Ne várd meg míg rosszabbá fordulnak a dolgok.
2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!