Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki kimondottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki kimondottan tetszik nekem, nagy nehezen visszajelölt FB-n de nem tudom hogy mit csináljak, hova tovább?

Figyelt kérdés

Ugye, végig olvastam amit írtam neki és valahogy akaratlanul is de egy távoli ismerősként kezel, egy "random" valakiként.

Ráírtam, nagy nehezen vissza jelölt, (kérésre) de tovább nem tudom mit lépjek, ötletek vannak?

Hogy nyissak? Milyen mondatszerkezetet használjak?

Miről dumáljak vele( tehát mi az amit keressek? nyilván tudnék mindenről, de most céltudatosan akarok csajozni, még ha ez komplexebb is, meg nem szokás) Volt már néhány barátnőm, mindegyikkel lefeküdtem eddig, de most ez valahogy olyan komplex nekem :( ötletek vannak?

22/F

Biztatásnak örülnék a legjobban, ha valaki mesélne egy hasonló történetet esetleg.

Vékonyan ismerem a személyiségét, de maga a szépsége fogott meg először.


2014. júl. 28. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A faszbúkon nem lehet csajozni ez tapasztalat.

Kivéve ha milliomos vagy, akkor lehet.

2014. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiba, hogy lehet bár iq különbséget azért tisztázzuk. (mármint a két csaj közt)
2014. júl. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!