Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel a 3 eves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel a 3 eves kapcsolatom? Mar nem szeretjuk egymast ugy mint regen.

Figyelt kérdés

Osszekoltoztunk, igy egy kasszabol megelunk (ha egyedul kene laknom ez nem menne). De kepbe jott egy pasi, aki nagyon tetszik nekem, nagyon jol nez ki, en pedig olyan tipus vagyok aki konnyen megkap majdnem barkit.

A baj csak az, hogy a baratom miatt sokan nem vesznek komolyan.Egyre tobbet gondolok a masik pasira, de felek hogy nem jon ossze. (regebben talalkoztunk 1x mikor "mosolyszunet" volt a baratommal, es osszenyaltunk) nem bantam meg. De az aprosag volt. Ha elhagyom a mostani baratomat kifejezetten miatta, lehet megbanom? Nem vagyok epp olyan helyzetbe, hogy feladjam a baratomat, es vele egyutt a lakasomat is ahol lakunk. Mit tegyek? Ha elhagyom a bisztos parkapcsolatomat,es az uj nem jon ossze?


2014. júl. 28. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dönts,élsz ebben és pokol lesz,vagy megpróbálsz egy másik kapcsolatot ami jól is kisülhet.
2014. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szóval csak anyagi okokból vagy az előzővel? Közben álmodozol egy másikról, aki "nagyon jól néz ki".

Vagy nincs kinn mind a 4 kereked, vagy ez egy leplezett provokatív kérdés.

2014. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem CSAK anyagi okobol vagyok a mostanival,hanem megszokasbol is,3 eve vagyunk egyutt,es meguntam.nem torodik velem,es 17 evvel idosebb :D probaltam megmenteni a kapcsolatunkat ettol,de nem megy.en valami ujra vagyom.csak felek,hogy megbanom.
2014. júl. 28. 19:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne csak azért hagyd ott mert van egy új, mert lehet később rájössz, hogy csak egy fellángolás volt. Szerintem próbáljatok romantikus programokat szervezni a barátoddal, beszélgessetek többet és majd meglátod, hogy mit érzel igazán iránta.
2014. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
"Összenyaltunk" :D
2014. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

" olyan típus vagyok aki könnyen megkap bárkit"

Gondolom épp ezért élsz egy sokkal idősebb férfival együtt, akit már nem is szeretsz, de a pénze az jól jön.

Hát, gratulálok.

2014. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de en mar meguntam ot,es kene valami uj,de felek hogy tenyleg csak egy fellangolas lessz.es mi lenne ha csak ugy siman megcsalnam 1x?lehet mindez azert van mert o volt az elso,es nem tudom mas milyen.kivancsi vagyok.szerintetek nagyon megbannam ha megcsalnam?rajonne?lehet eszrevenne rajtam a valtozast. :(
2014. júl. 28. 19:08
 8/16 A kérdező kommentje:
nem kiertekelest kertem!amikor osszejottem a mostanival buta voltam,es tul fiatal,azota megvaltoztam,es barkit megkaphatnek,csak az a baj hogy leragadtam ennel az egynel
2014. júl. 28. 19:10
 9/16 anonim válasza:
Azért mert, a párok beleesnek előbb-utóbb a szürke hétköznapokba, az nem azt jelenti, hogy érdemes már a kapcsolat végét tervezni és akkor keressünk egy másik partnert. Ha számodra nem jelent semmit a jelenlegi, akkor illik ezt közölni vele is. Megmondani az igazat, hogy van egy másik személy, aki tetszik neked, és nem tudod, hogy merre tovább. Inkább beszéld meg vele, minthogy bárkit is megvezess. Ha normálisan megtudjátok közösen beszélni, hogy ki mit érez és gondol, akkor máris előrébb leszel. Tudja meg inkább tőled, mint mástól, mert abból nem lesz köszönet.
2014. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ha elmondanam neki,egybol elhagyna.nem olyan akivel meg lehet beszelni ijesmit...a baj az hogy regota szurke hetkoznapok vannak.
2014. júl. 28. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!