Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedni egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedni egy kapcsolatban, vagy lépni?

Figyelt kérdés

Rövid leszek.


Évek óta párkapcsolatban élek, ami az elmúlt fél évben nagyon megromlott. Rajtam nem múlt, rengetegszer próbáltam helyre hozni a dolgot, mindeddig sikertelenül. Megbeszéltük a problémákat, ideig-óráig működött, aztán minden ment a régi kerékvágásban.


A mostani legnagyobb probléma - számomra, hogy a pasim képtelen nyitni a szexben az új dolgok felé. Ő mindig fáradt, sokat dolgozik, korán kel.... ( én 25, Ő 37 éves)

Próbálkoztam sok mindennel, elmondtam neki a problémámat de nem változott a dolog.

Számomra pedig nagyon fontos a szex a kapcsolatban, ha nem az egyik legfontosabb dolog. Egyébként minden más működött, de mióta a szex megromlott, hát összességében nem olyan harmonikus már a dolog.


Az életemben viszont felbukkant egy régi ismerős akivel évekkel ezelőtt lehetett volna valami, de nekem akkor kapcsolatom volt. Most találkoztunk párszor, csak kávéztunk, semmi nem történt. De olyan összhang és szexuális feszültség van közöttünk, hogy igyekszem vele "nyilvános közegben' maradni, mert félek hogy olyat tennék amit később megbánok. Ő ugyanolyan természetű mint én, nagyon jól kijövünk.

Mióta többet beszélgetünk azóta többször célozgat rá, hogy alig bírja ki mellettem, és kár hogy van kapcsolatom- amit egyébként (egyenlőre) tiszteletben tart :)

Én pedig a pasimat tartom tiszteletben és eszem ágában sincs megcsalni, de az évek mégiscsak mellette szólnak. Nem tudom, hogy próbálkozzak-e még vagy hagyjam a dolgot?


2014. júl. 29. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ne csald meg cseréld le úgy se fog változni , max ideig óráig
2014. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám van, de a szexbe nem mindig a fiúnak kell nyitni, és ha nem tudjátok megbeszélni és tisztázni, nem félre lépni kell, és megcsalni, hanem szakítasz vele és belevágsz a dolgokba.

Senki nem születik tapasztalt mindentudó szex őrültnek.

2014. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt olvastad-e :


Rajtam nem múlt, rengetegszer próbáltam helyre hozni a dolgot, mindeddig sikertelenül. Megbeszéltük a problémákat, ideig-óráig működött, aztán minden ment a régi kerékvágásban.



Kihangsúlyoznám ismét, ÉN PRÓBÁLKOZTAM, ez azt jelenti, hogy a szexben, a szexuális életünkkel kapcsolatban próbálkoztam, és nem csak beszéltünk róla, próbáltuk is helyrehozni.


A másik fontos dologra is felhívnám a figyelmed:


Én pedig a pasimat tartom tiszteletben és eszem ágában sincs megcsalni


Köszöntem!

2014. júl. 29. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Bírom ezt az évek mellette szólnak magyarázkodást.

És? Értem persze, de akkor is. Ha nem jó, nincs előrehaladás, nem működik, akkor miért vagy egy boldogtalan kapcsolatban? Te többre vágysz, neki ez is elég, most vagy megegyeztek, hogy neki is és neked is jó legyen, vagy ez csak tovább fog romlani, ha egyre elégedetlenebb vagy. Ami nem hiba, ha megbeszélitek és össze vannak egyeztetve az igények, de itt nincsenek.

2014. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen! Igazad van utolsó! Az ember csak takarózik az "évek" szöveggel. Nyilvánvaló, hogy nehezebben adja fel az ember a több éve együttélését, mint mondjuk egy pár hónapos kapcsolatot. De ha nem működik lépni kell. És én már így is megpróbáltam mindent, a lelkiismeretem nyugodt!
2014. júl. 29. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már a kérdésből azt szűröm le, hogy ez egy meghozott döntés, a kérdező szakítani akar. Ezek alapján egyébként értem is miért.


Egy kapcsolat nem börtönbüntetés, hogy az egymás mellett lehúzott évek legyenek a fontosak. A hangsúly a hogyanon van.

Szerintem egy pár hónapos, viszony, ahol megvan a testi, lelki, intellektuális összhang értékesebb mint egy veszekedős-pofozkodós tíz évig tartó.


Attól viszont óvnálak, hogy feltétlenül a régi ismerősben lásd meg az idealizált herceget. Most a jelenlegihez képest úgy tűnik a másik fiú kedvesebb, rendesebb, jobb szagút fingik, de neki is vannak hibái amivel eggyütt kell élni. Szóval ne ugorj rögtön fejest a következő kapcsolatba.

2014. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!