Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elmenekül egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nem olyan régóta ismerek,kb 6 hónapja,22 éves a lány,én viszont 32.

Egy rossz kapcsolatából jött ki,ahogy a párja a pénzt követelte mindig,és csúnyán bánt vele.Nekem sajnos a szüleim nem élnek,így rám maradt egy nagy ház.Már kb 4 napja itt van a lány nálam,takarít,főz,mos mindent megcsinál,és dolgozik is.Tegnap este beszélgettem vele,hogy hogyan is legyenek a költséget,ő azt mondta h fizeti azt,hogy itt lehet nálam,meg a számlák és 2 vagy 3 heti kaját,de nekem ez nem elég,mondtam neki,hogy és télen ő veszi a fát? mert fával kel tüzelni.Mondtam neki hogy az kb 100.000-200.000.-ft.

Meg mondtam neki,hogy mi lenne ha ő fizetné az egész hónapi kaját.Nem tudom mi lett,de ma haza jöttem és elvitte az összes cuccát:/ szerintetek?



2014. júl. 29. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Magyarul tartson el?
2014. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
te nagyon nagy gyökér lehetsz. Egy IGAZI férfi , az ott kezdődik,hogy nem várja el,hogy a nő fizessen ilyeneket, pláne nem követeli! Remélem otthagyott és vissza se megy!
2014. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat akartál... jóhogy elmenekül.
2014. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a lány korrekt volt,te meg egy zsugori vagy
2014. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idióta vagy. A normális az lett volna, ha mindent korrektül feleztek. Ha van lakáshitel akkor azt, rezsit, kaját, és télen a tüzelőt. És még úgy is te jártál volna jobban, mert ő mosott, takarított, főzött, gondolom az alapanyagokat is ő vette és cipelte haza a boltból. Te meg még többet akarsz?! Barom
2014. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De paraszt vagy te ember :D Ha nálad lakik a lány, eleve az igazi férfi a háztartás több mint felét fizetné, de ha nagyon korrekt akarsz lenni, akkor a felét. Volt esze a csajnak, és remélem vissza se megy! Azzal tenne jót magának..
2014. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
idióta
2014. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fillérbaszó vagy
2014. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ugyanazt csináltad vele, mint amit az előző pasija. Gratula.
2014. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy rossz kapcsolatából jött ki,ahogy a párja a pénzt követelte mindig,és csúnyán bánt vele"


Ugyanazt csináltad vele mint az exe...szerintem ezért lépett le, és jól is tette :)


21F

2014. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!