Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek a párja nőkkel dolgozik együtt! Letudnátok írni milyen a párotok kapcsolata a kolléganőivel, csinálnak-e közös programot, milyen a viszonyuk?

Figyelt kérdés

én elég féltékeny vagyok a kolléganőire pedig soha semmi nem volt köztük még akkor sem mikor én nem voltam...

de zavar hogy állandóan poénkodnak, ugratják egymást,időnként megdícséri a lányokat

szóval más nők tapasztalatira lennék kíváncsi :)


2014. júl. 29. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A Párom jóban van a kolléganőivel, a mostani munkahelyén is, meg az előzőn is. Szeretik, mert feszültebb, stresszes helyzetekben is meglepően nyugis, meg nagyon jó a humorérzéke, sokat poénkodik, meg minden helyzetre van valami odaillő vicce.


Azt nem tudom, hogy dícsérni szokta-e a kolléganőit, de nem hinném, hogy bókolna nekik, vagy ilyesmi.


Közös programjuk annyi van, hogy időnként elmennek munka után sörözni és beszélgetni valahova, vagy néha közösen vacsorázni.


Ketten vannak csak férfiak, a főnöke, meg ő, a többiek mind nők, de sosem gondoltam, hogy lenne okom féltékenynek lenni, vagy ilyesmi.


Mondjuk én alapból nem voltam soha féltékeny. Egyrészt soha senki nem adott rá okot, másrészt úgy vagyok vele, ha alaptalan, akkor minek, ha meg van alapja, akkor szerintem úgyis megérzeném, harmadrészt nem vagyok már se naív 18 éves, sem kapcsolatfüggő, és szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy szerelem, illetve egy kapcsolat nem tart örökké.

2014. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húzós kérdés, kis helyen összezárva sok ember, egész nap. A párom egy feltűnően jóképű, humoros, megbízható férfi, szóval sok gond adódott már..:P koleganője is vallott neki szerelmet az utóbbi időben...Nem mondom, hogy nem zavar, de ez van...nem agyalok rajta...Ha elegem lesz ebből legközelebb talán egy csúnyácska és idegesítő pasit válaszolok, őt majd nem akarják lecsapni a kezemről..:P csak viccelek...:P
2014. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!