Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lina1981 kérdése:

Mit tegyek nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy kapcsolatom 5 évig tartott aztán elhagyott egy rég nem látott barátja miattaki nő. Félév után feleségül vette 5 hónap házasság után otthagyta vissza költözött a szüleihez. Persze a szakitásunk után az esküvőjéig csak havonta érdeklődött a lányárol de ennyi. Esküvő után elkezdett nekem irogatni hogy mennyire megbánta meg ilyenek. Ahogy ott hagyta vissza hizelegte magát hogy mindig engem szeretett őt csak barátilag. Újrakezdés lett belőle szép is volt 4 hónapig aztán huzta a költözést mindenféle indokkal, eltünt napokra nem értem el. Végül kiderült hogy kibékült a feleségével. Ennek másfél hónapja azóta nem jelentkezik. Felköszöntött névnapomon és ennyi. Nem tudom mi értelme volt ennek az egésznek részéről csak felszakitotta a sebeimet és ugyan ott vagyok mint az első szakítás után. Azt mondta pokol volt mellette az élete nem volt boldog. Akkor miért ment vissza? Tervezte a.nyaralást, a bulikat a közös barátokkal! Mindenkinek hazudott hogy májusban vissza költözik de semmi. Úgy tudom most is a szüleinél lakik nem akar vissza költözni a csajhoz. Hogyan töröljem ki végleg a szivemből? Akkor bukkant fel amikor nekem is volt egy kapcsolatom igaz nem boldog mert még akkor is őt szerettem, gyakorlatilag miatta lett vége

#ex #szakítás szeretem.
2014. júl. 29. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ember nyilvánvalóan nem 100as, nem tudja mit akar, úgy jön le nekem hogy neki olyan lehet egy kapcsolat mint a heroinosknak azok az emberek akik pénzt adnak nekik a drogra.

Szerintem ha magadon és rajta is segíteni akarsz szakíts meg vele minden kapcsolatot, talán segítesz neki is abban hogy észrevegye hogy nem kaphat meg mindent amit akar és kicsit magához tér.


Gondolom ha már ilyen sok évekről írsz akkor nem vagytok fiatalok már annyira, de nem szabad elfelejteni hogy nagyon sok idősebb férfi is csak kisgyerek akik legó helyett felelősséggel meg életekkel játszanak.

A legrosszabb amit ilyen emberekkel lehet tenni az hogy megkapja amit akar. Elkényeztetett lesz, hisztizik, többet akar mindig, csak őket nem lehet a zuhany alá rakni mint egy gyereket, sajnos...

2014. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megszakitottam vele minden kapcsolatot de van egy közös lányunk jelenleg ő se érdekli mert egyedül nem jöhet el érte csak a feleségéve l annyira féltékeny de tömegközlekedéssel nem közlekedik a madam csak autóval de az jelenleg nem jó meg anyagilag nem úgy állnak hogy mindig tudjon tankolni. Volt hogy 5 hónapig nem látta a lányt szegény gyerek megse ismerte 3 és fél éves most. Én 33 ő 35
2014. júl. 29. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálatos hogy ilyen megtörténik, a gyerekednek nem a legoptimálisabb ha apa nélkül nő fel, és egyedülálló anya nem tudja mind a két szülő feladatát ellátni.


De ha tényleg el akarod felejteni, akkor jusson eszedbe hogy neked a gyereked miatt kellene aggódnod és nem egy empátiátlan állattól aki a nyakadba varrta az egész felelősséget egy másik ember sorsáról. Az ilyen embereknek nem lenne szabad engedni hogy apa legyen, neked meg hamu a fejedre hogy nem vetted észre hogy nem képes a felelősségvállalásra.


Keress egy másik ÉRETTEBB férfit aki segít neked, talán az egy új normális kapcsolat rendbe rakna téged is érzelmileg.


És sajnálom ha úgy hangzik hogy nem igazán a te gondjaid miatt aggódok, hanem gyerekedért, de ugye a lányodnak még van esélye arra hogy ne tűzdelje meg az életét kolosszális hibákkal..

2014. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy másik lánya is egy másik kapcsolatból ő 11 éves és sajnos ez a nő teljesen rossz hatással van rá ezt az ed is észre vette ez is oka volt a szakításuknak. Sajnos az a lánya lelkileg egy roncs ide- oda dobálták ez enyém nem lesz az ezt meg is mondtam neki hogy nem fogom engedni. Nem tudom mit szeretek még mindig rajta de akármit csinálok csak rá tudok gondolni.
2014. júl. 29. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom vagy szubmisszív személy vagy, akinek az ilyen fajta "rosszfiúk" jönnek be, vagy csak olyan vagy aki nagyon nehezen birkózik meg a változtatásokkal, de ne az okot keresd teljesen mindegy miért érzel így, kezelned kell az érzelmeidet.


Ha nem tudod hogy azt hogyan kell, akkor arra tudok tippeket. Hobbit kell találnod, vagy bármilyen elfoglaltságot, emberek közé kell járnod, beszélni arról hogy mi zajlik benned, és észben tartanod hogy a legnagyobb ellenséged az unalom és a pangás.


Az önbizalmadat ami pedig ilyenkor sérül meg rendbe kell raknod önfejlesztéssel, vagy más emberektől, például az örökzöld "kezdj el kondizni" módszer. Megold mindent ha elég energiát feccölsz bele.

És persze ha változást akarsz tenned kell érte, aktívan.

2014. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amig dolgozom nem gondolok rá de ha vége a melónak ő az első aki eszembe jut. Nem tudok ellene tenni .
2014. júl. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!