Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki 16. 000 km...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki 16. 000 km és 2 év távollét után? Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

A volt barátommal találkozom, aki 'elfelejtette' 2 éve említeni, hogy az anyjával külföldre költözik, hónapok óta tudta, de nekem az utolsó pillanatban mondta el. Én is sokat vagyok külföldön, ő is sokat volt a költözés előtt is, a kapcsolatunkat lehetetlen lett volna életben tartani és miután nem mondta el, nem is akartam tőle semmit.

Amikor Mo.-n volt, én nem voltam itt és sosem reagáltam az üzeneteire, ajándékaira, hívásaira. De hazajött és találkozni fogunk, kettesben.

Az összes beszélgetésünk a két év alatt annyi volt, hogy még mikor elment, írtam neki egy elég hosszú üzenetet és még a nyár elején küldtem neki egy képet, amin a barátommal vagyok, azzal a felirattal, hogy "nem szeretem Őt, de Ő itt van, te pedig nem".


Ő volt az egyetlen, aki iránt éreztem valaha bármit, aki teljesen levett a lábamról akár egy mosollyal is... De nem akarom, hogy most is csak rám nézzem, mosolyogjon és mindenki elolvadjon körülötte, közöttük én is.


2014. júl. 29. 17:08
 1/6 anonim válasza:
hagyd...
2014. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegény alibi barátod :(
2014. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hazaköltözött és nem kerülgethetem folyamatosan, mintha csak egy szék, vagy egy cserép virág lenne. Ráadásul az utolsó évben az osztálytársam lesz, az összes óránk közös lesz megint.


Nem alibi barátom van, csak iránta nem érzek úgy...

2014. júl. 29. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Uh azért ez így komoly ha az ember bele gondol és egy kicsit át érzi hogy mit erezhetsz! Most végleg jön vagy csak látogatási szándéka van? Nem feltétlenül jó ötlet találkozni ha vissza megy! Újra sebeket téptek fel! Ha meg mégis marad hát akkor nem tudom mit is lehet mondani ilyenkor de ne bántsd mert neki se lehetett jó a távozás ha keresett és ajándékokat küldött! Akár egy love story is lehet a tiétek ha újra egymásra találtok
2014. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végleg marad.
2014. júl. 29. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben megpróbálnám helyrehozni a dolgot
2014. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!