Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hívta meg az exét is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívta meg az exét is a fotózásra?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy jó lánybarátja aki hobbi szintű fotós, nagyon szép képei vannak.

Megkérte a barátomat, hogy ha legközelebb találkoznak, vigyen el engem is, mert szeretné, ha a modellje lennék pár képe erejéig.

Nagyon örültem neki, mert láttam már a csaj képeit, olyan stílusban dolgozik, ami közel áll hozzám, és nagyon szépek a munkái.

A barátom meg kitalálta, hogy meghívja az exét is (aki nem épp a szívem csücske), jöjjön ő is. Az exével egy városban lakunk, nem arról van szó, hogy hú de ritkán látják egymást.

Indoknak azt hozta fel, hogy a két lány ismeri egymást.

Lehet bunkó vagyok, de ha Anna (így hívják a fotós lányt, csak az érthetőség kedvéért), a barátom exével szeretett volna találkozni, akkor ő maga hívja el.

Ez az én fotózásom lett volna, és most olyan emberrel kell osztoznom rajta, akit nem kedvelek.


2014. júl. 29. 18:14
 1/1 anonim válasza:

Két lány ismeri egymást? - Kifogás. Csak tippelek, de lehet, hogy az az "ex" annyira még sem csak "ex"?! :)

Elmondtad már a barátodnak, hogy ez neked rosszul esett? Ha nem, tedd meg. Ha változtat rajta, nincs miért aggódnod.


Másik ötlet. Beszélj Annával,titokban, hogy tegyétek át a fotózást másik napra, időpontra. Ebből a barátod is tanul, meg jól kib-szol az exszel :D

2014. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!