Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is volt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen? Normális?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit kép alapján helyesnek találok, viszont néhány szónál többet még nem beszéltem vele. Ő rólam szinte semmit nem tud, csak kép, és hogy ugyanannyi idősek vagyunk.

Ismerem az rövid kis élettörténetét, és hogy mennyire sok nehézséggel kellett mostanában szembenéznie.

Én alapvetően segítő szándékú ember vagyok, de ez normális, hogy szinte alig ismerem de szívesen összejönnék vele, hogy megadjam neki azt a szeretetet amire vágyik és hogy kárpótoljam őt azért a sok rosszért ami érte és éri? Néha azt érzem, hogy szeretném őt támogatni, mellette lenni, szeretni őt, nyugalmad adni...

Ő ezeket nem tudja rólam, és az életszemléletünk is egy kicsit más, szerintem nem lenne belőle hosszútávú kapcsolat, mégis így érzek.


Ez normális, vagy csak nagyon megsajnáltam egy helyes fiút?


2014. júl. 29. 20:26
 1/5 Pocak15 válasza:
Ez csak sajnàlat...
2014. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem érzek ilyet mindenkinél. Sokaknak inkább csak a barátja lennék néha, nem a szerelme, ezért is furcsa.
2014. júl. 29. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj, de jó a srácnak! én bátorítanálak, hogy gyere össze vele, és tedd boldoggá! :)

nagyon kár, hogy velem egy lány se ilyen :(

elég nehéz dolgokon mentem keresztül én is.

23F

2014. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egyébként is bejön neked, akkor jöjj vele össze. :) Nekem biztosan jól esne a helyében a támogatás (lelkileg), nekem is sok nehézséggel kellett szembenézni. De ha csal sajnálod, akkor légy szíves: ne alázd meg ezzel! Akkor legfeljebb a barátja legyél, ha igényli. De sajnálatból ne jöjj össze valakivel!
2014. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem csak elhajtottak a lányok. pedig nekem is elég masszív éveim voltak az utóbbiak.
2014. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!