Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond velem? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? Mitől választok mindig rosszul?

Figyelt kérdés

Mitől lehet az, hogyha összejövök valakivel, az egyáltalán nem az esetem? Mindig rosszul választok pasi téren.

Ha valaki kicsit jobban érdeklődik felém, és még jóba is vagyok az illetővel, el tudunk beszélgetni, akkor túl hamar beadom a derekam, és összejövök vele, majd később megbánom, mert rájövök, hogy nem az esetem.

Ez legtöbbször a külsőre igaz, hogy nem az esetem, egyáltalán nem. De mégis, amikor összejövök vele, bebeszélem magamnak, hogy igen, szeretem, meg hogy milyen jó belsőleg és a külsővel nem törődök.

Ráadásul miután összejövök az illetővel és mások is megtudják, hogy vele vagyok, nem akarják elhinni, hogy komolyan, vele?

Alul értékelhetem önmagam, vagy mi lehet a probléma?

Kérlek, segítsetek, mit csinálhatnék, hogy végre jól tudjak dönteni ilyen helyzetekben!



2014. júl. 29. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne add be olyan hamar a derekad? Hagyj magadnak több időt, randizzatok többet, ne engedd magad, ismerd meg jobban, mit lehet erre mondani

leírtad, hogy tulajdonképpen mi a probléma:)

2014. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ahogy fogalmazol alul értékeled magad, lehet, hogy kapcsolatfüggő vagy. Nincsenek magas elvárásaim, de csak annak adom be a derekam, aki külsőre is bejön (a próbálkozók 90%-a nem jön be). Amíg kölcsönös vonzalomra találok pár hónap el szokott telni (2-3-6-9 hónap).
2014. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kapcsolatfüggő lennék, inkább csak nem szeretem azt, hogyha szenvednek körülöttem az emberek, főleg akkor nem, ha én vagyok az oka :)

De nálam olyan még soha nem volt, hogy aki külsőre bejött, neki tetszettem volna. Az ilyeneknek én mindig a "friend zone"-ban maradok.

2014. júl. 29. 21:12
 4/5 anonim válasza:
de akkor hogy vagy képes vele járni? hol a vonzalom..szexiek kell lennie számodra!gondold meg jól máskor!szerintem egy darabig inkább legyél egyedül és fordítsd magadra az időt. és ne aggódj biztos találsz majd több oyan pasit aki kölcsönösen bejövős külsőleg:) vagy ha csak kalandnak kell becsiccsentve nyomulj rá..úgyse állnak ellen:D
2014. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hidd el, én is sokszor felteszem magamnak azt a kérdést, hogy hogy tudtam vele vagy vele járni.. :D

Igen, most egy darabig majd megpróbálok egyedül maradni :)

Nagyon remélem, hogy igazad lesz és találok majd olyat, akivel kölcsönösek az érzések és be is jön.

A becsiccsentős rész tetszene is, csak az a gond, hogy leginkább a barátaimmal szoktam házibuliban lenni, akik mind fiúk, így nehéz lenne egyre is nyomulni, meg nem is érné meg tönkretenni a barátságot :DD

2014. aug. 3. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!