Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan emberrel járni akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberrel járni akivel nem képzelitek a jövőtöket de szeretitek?

Figyelt kérdés
Ti járnátok olyan emberrel akivel nem tudjátok elképzelni hogy hozzámennétek/elvennétek? De ennek ellenére szerelmesek vagytok belé, csak éppen nem olyan aki mellett kikötnétek.
2014. júl. 29. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha szerelmesek vagytok, akkor elvileg olyan, aki mellett kikötnétek...

nem értem, akivel nem akarsz közös jövőt, az nem a szerelmed, szerintem

2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 ilyen, akivel nem tudom elképzelni, de valami megmagyarázhatatatlan okból vonz. Volt már hogy kezdeményeztem mert hajtott a kíváncsiság, de nem sokkal később lett valakije XD úgyhogy ennyi volt :D
2014. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Most komolyan, nézz már körül wazzeg... :-)


Látsz Te egyetlenegy olyan kapcsolatot is, ahol az emberek kikötnek egymás mellett örökre? :-)


Remélem csak megjátszátok a hülyét! :-)


Az emberek csak qrnak egymással, csak ezt nem szabad ilyen nyiltan elmondani, mert akkor nem qrhatnának egymással... :-)

2014. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mondó:

Azt hittem megmondod a frankót, de a te elméleted is erősen el van ferdítve.

Az igaz, hogy a modern kapcsolatok többsége nem tart örökké, van, aki 5-6 kapcsolaton túl van mire megházasodik, de túlzás "Csak kúrunk" szintre lealacsonyítani ezeket a kapcsolatokat.


Kérdező: Igen, összejönnék olyan nővel, akivel nem tudom elképzelni a házasságot, és a terveink sem egyeznek a jövővel kapcsolatban. Fiatal vagyok, nem kell sietnem a házassággal. Nem életre szóló párt keresek, úgyse találnék. Nekem elég, ha boldog vagyok, és viszonozzák a szerelmem egy kapcsolatban. Így vagy úgy, minden kapcsolat véget ér egyszer...

2014. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nem rabolnám egymás idejét.

Nézek ki annyira jól, hogy egy dugást bármelyik buliban összeszedek, meg régebben is voltak csak dugópartnereim.


Egy másik embert átverni hosszútávon pedig patkányság.

2014. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igazad van 3as, de magamból indultam ki. Hiába vagyok fiatal, nem tudom van e értelme, plusz áltatni sem szeretném a másikat, azt meg mégsem lehet mondani hogy bocsi, én tényleg szeretlek de nem fogok hozzád menni mert nem te vagy a nagy ő.
2014. júl. 29. 21:49
 8/10 A kérdező kommentje:
ja bocsi a 4-esnek szántam az előzőt
2014. júl. 29. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy pillanatnyi állapot,nem tudhatod mi lesz később.
2014. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ebből lesz a megszokás, a ragaszkodás és a rossz házasság. Ha tudod, hogy nem tudnád vele elképzelni a jövődet, akkor hagyd.
2014. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!