Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen ki van borulva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve adtam neki egy karkötőt, amit régebben én hordtam, és sokat jelentett nekem, amolyan emlékféle. Akkor volt az 5 éves évfordulónk, és adtunk egymásnak egy számunkra fontos dolgot. Vigyázott rá, mint a szeme fényére, erre ma arra jövök haza, hogy zokog, mert a buszon beleakadt valamibe és elszakadt. Nagyon hosszú ideig sírt, szégyellte magát, és most meg óránként megy, és sírdogál, miközben próbálja megcsinálni. Mondtam neki, hogy hagyja a francba, adok neki valami mást, veszünk együtt egy szépet. De neki csak az kell. Általában megnyukszik, nagyon érzékeny és jóindulatú nő, csak most annyira ki van akadva. Mivel segíthetnék neki?
2014. júl. 29. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miből van? Nem lehet megjavítani?
2014. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
pszichiáterrel. Azért ez nem teljesen normális dolog.
2014. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Bőr olyan fonott díszítéssel.
2014. júl. 29. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, remélem az élet valóban kemény kihívásait majd jobban fogja viselni.
2014. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy TÁRGY.
2014. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azokat igenis jól viseli. A szülei bántalmazták, egyszer meg is erőszakolták. Emiatt volt már a pszichiátrián. Szóval bőven volt már része rosszban.
2014. júl. 29. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél neki egy pici parafatáblát, keretezd be és tedd bele a karkötőt. Akasszátok ki a falra, örök emlék. Na.
2014. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazán hasznos volt. :) Örült az ötletnek!
2014. júl. 29. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
itt lehet, hogy az segítene, hogy kidobod a francba, hogy lássa, hogy tényleg nem annyira értékes, talán ettől megnyugszik. És nem viccből mondom. Nem lehet, hogy azért sír, mert nem hiszi el, hogy nem haragszol? Ha látja, hogy neked sem jelent annyit, attól talán megnyugszik.
2014. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szívesen :D
2014. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!