Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ilyenrol meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kori21 kérdése:

Szerintem ilyenrol meg nem hallodtal! Vagy megis?

Figyelt kérdés

Egy regi sztorit szeretnek veletek megosztani es a velemenyeteket kerni.


6 eve hogy megismerkedtem a legjobb baratom baratnojevel.Egy napon amikor edzettunk a baratommal oda jott hozzank a baratnoje es bemutatta nekem a lanyt, szimpatikus es szep lanyrol van szo szoval szoke haj kek szem baba arc.Felvett fb-re es dumalgattunk ,bulizni is eggyutt jartunk stb. Tok jo kis csapat volt...de amikor szakitottak a baratommal akkor en hanyagoltam a lanyt nem beszeltem vele stb. Kb.1 honapra ra ramirt h jo lenne meginni egy valamit es beszelgetni mert jofejnek gondol.en bele mentem mert miert ne.ez kb.3 hetig ment h talalkozgattunk es kezdtem erezni h kezdek bele szeretni a lanyba.Talalkoztam baratommal es emlitettem neki hogy nem lenne-e gond hogy ha lenne koztunk valami es aztmondta h nem semmi gond csak nyugodtan.Ossze jottem a lannyal es egy darabig kb.2 honapig minden rendben zajlott talalkozo vacsora mozi stb. utanna jottek a veszekedesek nezetelteresek olyan okokbol hogy az ismerosom mondta h megcsal en erre rakerdeztem a lanynal es mondta h semmi ilyesmi nincs benne a dologba.elhittem de ezek a problemak elojottek a kapcsolatunk vegeig , szakitasok - kibekulesek...volt egy hosszabb szakitas amiben mindketten talaltunk magunknak part es ment is 1-2 honapig amikoris felhivott a lany baratja h kellene a segitsegem neki hatha tudok segiteni neki.osszefutottam a sraccal es elmeselte h elkoltozott a szuleitol es nemtudja vissza hivni es egyaltalan nemtudja h mi tortent miert kellett elkoltoznie.beszeltem vele telefonon es nagynehezem vissza jott.a baratjaval szakitott mert nem szerette ekozben en is szakitottam a lannyal mert ugyszint nem szerettem.sokideig nem is lattuk egymast es nem is beszeltunk.egy nap felhivott h menjek fel hozza mert rossz kedve van es csak en vidithatom fel.felmentem beszelgettunk tok normalisan amikoris ugymond ram maszott es hat megtortent a dolog.utanna megbeszeltuk h ujra eggyutt leszunk stb.kozben kiderult h amig nem voltunk eggyutt lefekudt a barati tarsasagom felevel es ezt ahogy megtudtam szakitottunk is.Egy nap pincernot keresett az egyik baratom egy olasz etterembe es hat en felhivtam h lenne neki munka es tok jo megminden.elment az etterembe elfogadta a munkat es sokszor talalkoztunk beszelgettunk utanna volt egy dolog amin osszevesztunk es azota nem beszeltunk. (Sokszor hazudott, megcsalt) szerintetek szeretett egyaltalan? Miert koltozott el ?a szulei gazdagok stb. 2eve h nem beszeltunk es lattuk egymast es mai napid nemtudom elfelejteni...valahol meg szeretem...vagy lehetseges h csak kerdesek kozott maradtam es ezert nemtudok tovabb lepni?az eddigi kapcsolataim ezert mentek tonkre mert mindenkibe ot keresem...nagyon sokan aztmondtak h a legszebb par vagyunk akiket valaha lattak...nagyon osszepasszoltunk es ez lett a vege...miert?


2014. júl. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Éretlenek vagytok egy komoly kapcsolathoz.
2014. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16voltam akkor o meg 18 (elso szerelem volt)
2014. júl. 29. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezért mondta az első.
2014. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudta mit akart. Szóba sem álltam volna vele, miután megtudtam volna, hogy lefeküdt a barátaim felével. És tőlük is megkérdeztem volna, hogy mégis mi a fAsz?!

Felejtsd el, próbáld meg. Én nem jönnék össze vele újra, de ne aszerint dönts, hogy mi mit írunk. Merthisz leírni sokkal könnyebb a véleményt egy olyan dologról, ami nem történt meg velünk.

Vagy ha ilyen vagy, játszd el vele azt, amit ő veled: dugd meg, és sorban a barátnőit is :'(

2014. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:'( = :D

Csak elírtam

2014. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!