Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy harmincas pasi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas pasi mit akarhat egy huszonévestől?

Figyelt kérdés
Milyen nőkre buknak a harmincasok? Tíz év korkülönbség nem sok szerintetek? Úgy vettem észre, hogy a saját korosztályom valahogy nem igazán vonzódik hozzám, ez most minek köszönhető? Van még így más is?

2014. júl. 30. 01:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Egy sakkmeccset
2014. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Sakkozni szeretne veled. *.*
2014. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%

Mert a harmincas pasiknak felszednie egy huszonévest könnyebb mint nekem nőgyűlölettel teli választ írnom.


De egyébként tényleg így van.

Valamilyen szinten megértem őket, 30as nőkhöz komolysággal kell odaállni, érettséget, megbízhatóságot, felelősség vállalást felmutatni, jó hogy inkább nem szenvednek és maguk alá lőnek egy tizest, oda csak menőség, bunkó modor, meg egy szakadt kocsi kell.

Ennyit még egy magyar is fel tud mutatni 30 év alatt..

2014. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De vicces.
2014. júl. 30. 01:09
 5/29 anonim ***** válasza:
a bérletedre a buszon.
2014. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
szerinted erre így lehet válaszolni ennyi információ alapján? :DDD persze b meg, csakis kizárólag az életkora dönti el valakinek, h mit vár egy adott nőtől...
2014. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"oda csak menőség, bunkó modor, meg egy szakadt kocsi kell"


Elég vicces lenne, ha valaki ilyenekkel próbálna felszedni... :'D

2014. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Sőt szerintem a huszonéves nők nagy többségét konkrétan nem is lehet, de Darabos Májkel nem arról fog dicsekedni a Törött Kakas kocsmában aki visszautasította.
2014. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát, te sem vagy egy észlény, 6-os. Tudod, kinek írd, hogy b meg. Tudnék tanácsokat adni.
2014. júl. 30. 01:18
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel a tanácsod, annak írom, akinek akarom.

bajok vannak, ha még azt sem fogod fel, hogy miért értelmetlen a kérdésed. bár miért is értenéd, akkor nem írtad volna ki. :D


bizonyára minden harmincas pasinak ugyanazok a preferenciái, ugyanaz az értékrendjük, ugyanúgy gondolkoznak. persze, mivel mind 30as. jesszus atyaúristen...

2014. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!