Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam mindenkit csak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam mindenkit csak, mert nem gondolkodtam előre?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiu haverommal, pedig tudtam, h ezzel a páromat iszonyatosan rossz helyzetbe hozom. Nem történt megcsalás (csók) de megölelt, e miatt kiakadt az illető párja, én elmeséltem itthon, aminek a vége nagy csalódás lett, hisz megigértem, nem tartom a kapcsolatot a haverral (vita volt belőle) hiába kértem bocsánatot, egy hazug, undorito embernek érzem magam, h nem tartottam be az igéretem, igy iszonyat fájdalmat okoztam a másikfelemnek.. Jelen pillanatban kiugranék az ablakon, h h lehettem ekkora marha. :( pedig nem egyszer volt vita ebből.. Tudom, várok a békülésre , de ugy érzem, elveszitettem azt, akit a legjobban szeretek ...

2014. júl. 30. 01:35
 1/10 Argloss ***** válasza:

A párodat azzal bántottad meg, hogy bár tudtad, hogy nem fogd betartani az ígéretedet mégis az arcába hazudtál és később meg is szegted az ígéretedet, hiszen neked nem ér annyit a párod, hogy betartsd a neki tett ígéreteidet... Ez nem előre gondolkodás kérdése, hanem annak a jele, hogy nem tiszteled őt, annyira se tartod, hogy őszinte legyél vele... Ha tudtad, hogy úgyis találkozni akarsz egy haverral, akkor nem kellett volna ígérned semmit...

Ha tudod, hogy vonzódik hozzád egy barátod és nem akarsz tőle semmit, akkor szemétség reménykedni hagyni...

2014. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A "havernak" van párja nagyon régota, és egyáltalán nem akarok tőle semmit, tudtommal ő sem, hisz miért kockáztatná a párkapcsolatát a semmiért? Azonban teljesen jogos, amit irsz. Az igéret, amit tettem kárba veszett, összeomlott, mint egy kártyavár... Csak remélni tudom, h egyszer minden a régi legyen. Soha az életben nem hibáztam ekkorát, mint most.
2014. júl. 30. 02:00
 3/10 anonim ***** válasza:
En is igy jartam vagyis 3 hetente majdnem is ra ment a kapcsolatom szoval aterzem amit erzel es nekem ez az utolso dobasom :( most figyelned kell hogy a kedvebe jarj es hogy legyel vele oszinte mast nem tudsz tenni :(
2014. júl. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "megölelt"?


Ha találkozáskor, köszönésképpen, akkor semmi gond, de ha ölelkeztetek, akkor az már más.

2014. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizony megbántottad .. Amikor megigérted hogy nem tartod a kapcsolatot ,szemrebbenés nélkül hazudtál a párod arcába ,tudtad hogy nem az lesz amit megígérsz . Te fordított helyzetben mit éreznél ? Ha a párod találkozott volna valakivel .. Biztos te is tele lennél kétséggel és csalódással . Ha tényleg nem történt semmi olyan ,ebből a szempontból tiszta a lelkiismereted az jó . Akkor reménykedhetsz ,hogy előbb utóbb megbocsájt neked a párod . Márpedig biztos meg fog ,ha alapvetően nem tartozol a link ,kicsapongó lányok közé és nagyon szeret téged ! De máskor inkább mérlegelj .. megéri e kockáztatni a kapcsolatotokat .
2014. júl. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párod miért kényszerít arra,h. ne találkozz a haberoddal, ha ráadásul nem is vonzodtok egymáshoz? Szép egy pár!
2014. júl. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem hogy miért NEM TARTHATJA a kapcsolatot a sráccal?

Ez számomra magas és ha nekem ezt mondaná a párom, kapásból helyre tenném.


Nem volt semmi, csak ölelés - nagy szám. Te azzal bántottad meg, hogy megígérted (?), hogy nem találkozol a sráccal, aztán de.


Egyáltalán miért ígérted meg? Miért mentél bele olyanba, amit tudtad, hogy nem fogsz tudni betartani? Azért a kedvesed is irtó hlye helyzetbe hozott.


Ha valaha volt köztetek is valami, vagy vonzódtatok egymáshoz, vagy bármi stikkje van, akkor is szmétség viták árán kizsarolni, hogy nem találkozhattok!


Sokan miért nem értik már meg, hogy egy másik embert ilyen szinten nem korlátozhatnak? Nem mondhatják meg, kivel találkozik, és attól, mert nekik nem tetszik, a másik felüknek még lehet egy kedves személy.


Én páromnak is van olyan lány a társaságában akit nem nagyon csípek (parancsolgatós, néha mintha úgy nézne a kedvesre, meg nyaller), és? Elfogadom, hogy ő szívesen beszélget vele, mert van közös témájuk, nem pedig eltiltom. Ha drogos vagy alkesz barátja lenne, tőle sem szigetelném el.

2014. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Konkrétan hisztizel egy jelentéktelen, pitiáner semmin.


Előre nem gondolkodhat még a legokosabb elme sem mindig és mindenkor. Akkor és ott kell helyesen cselekedni, vagy ha nem, akkor azért is vállani a felelősséget. De hogy EZÉRT mindnekit megbántsál? ...és ha igen? Kit érdekel? Majd megbékülnek. Ha neked ennyire fontos mások lelki élete a sajátod helyett, akkor zárkózz be egy toronyba, ölts apácaruhát, és holtig imátkozz.

2014. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6 és 7. Ugyanez a véleményem. Te le vagy uralva a párkapcsolatodban. NEM kellett volna ilyet ígérned. Nagyon sokan megkövetelik a párjuktól, hogy szakítsanak meg minden kapcsolatot az exükkel akkor is, ha továbbra is szeretet van közöttük. Aztán következnek az másik nemből származó barátok, aztán az azonos nemű barátok, és a végén ott áll az illető teljesen kiszolgáltatva a másiktól. Aki ezt elvárja, sőt kiköveteli, az nem szeret, hanem narcisztikus.

Te pedig ne akard, hogy leuraljanak, hogy mások irányítsanak.

2014. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, h hirtelen felindulásu volt a talälkozo, igy utolag bele se gondoltam a következményekbe, amit már ideje lenne felfognom, h az élet nem mindig pozitiv , erről én tehetek. ölelés volt max 1mp.. Nem vagyok egyáltalán elnyomva, megyek "jobbra-balra" általában.. Csak ugye ezt az egyet megszegtem :(
2014. júl. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!