Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit 1-2 hónapja ismertem meg...szerinte helyes vagyok,rendes...stb minden jó bennem ő szerinte ami egy pasiban kell h legyen...mégis aztmondta hogy nemnagyon tud barátnál többet elképzelni rólam...folytassam nála a probálkozást vagy fölösleges? 17/F

2014. júl. 30. 03:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód. Szolidan elutasított. Lehet nem ismer még? Vagy nem voltál elég rámenős?
2014. júl. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2014. júl. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
03:07 alapból nemvagyok nagyon rámenős...de ha ez a baj megpróbálhatok jobban azlenni
2014. júl. 30. 03:18
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam is pont ez volt, ha azt mondja hogy nem tud elképzelni többet barátnál akkor szerintem hagyd, vagy ha nagyon úgy vagy vele mint én akkor egyik nap (amikor már úgy is mindegy, úgy vagy vele hogy akkor hagyod tényleg a fenébe) írd neki hogy szereted, szerinted gyönyörű stb. stb. és akkor kérdezd meg hogy "akkor nem látsz rá esélyt hogy a közeljövőben több is kialakuljon benned?" és hát a reakciótól függően cselekedsz tovább 16f
2014. júl. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem se
2014. júl. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig mindig mikor találkozok vele és mondok vmi szép bókot mindig zavarba jön meg ha megölelem akk is...
2014. júl. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!