Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészség vagy pár boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészség vagy pár boldog hónap-év, és új lányok?

Figyelt kérdés
Mivel diagnosztizáltak nálam egy elég súlyos gyomor betegséget, ami egy idő múltán elrákosodhat, mitévő legyek? Az egész életemet sportal tele éltem le, versenyről versenyre jártam, két kutyám volt akikkel napi több órát töltöttünk el túrákkal, hatalmas sétákkal. Erre mégis közbe szólt a természet. Ezek után komolyan elgondolkoztam. Megéri-e ez így? Az hogy 60-80 éves koromra, amit nagy valószínűséggel meg sem élek, kaphatok tüdőrákot? Szeretem a cigit, sajnos úgy nőttem fel hogy mindenhol ezt láttam hogy szívni kell és hozzá szoktam. Miért látom azt mindenhol hogy a kis deszkás-füves-drogos-bandázós gyerekeknek arany életük van és tapadnak rájuk a lányok és cserélgetik őket folyamatosan? Én a legtisztább életet éltem mindig is, mégsem voltak oda értem a lányok pedig mindig kedves, őszinte voltam velük, de egyáltalán nem papucs természet vagyok. Akkor ezek után mondjátok meg, hogy érdemes-e engedni a tiltott szerek, több piálás, cigi felé? Feltéve hogy egyszer úgyis vége lehet az egésznek? 21 éves vagyok, mégis úgyérzem magam mintha már 2 ember életét leéltem volna.
2014. júl. 30. 03:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap válaszolok.
2014. júl. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tűnsz boldognak, mintha kényszerből sportolnál, nem azért, mert élvezed... ha az tenne boldoggá, hogy kis csíra, kábítószeres, deszkás fiú lennél, és tapadnak rád a csicska lányok, akkor épp itt az ideje elkezdeni

mindenki meghal egyszer, és bármi közbeszólhat, azt kell csinálni, ami boldoggá tesz

2014. júl. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!