Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valakinek egész életében csak egy beteljesületlen szerelme van, vagy ilyen csak a filmekben van? Van valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy pl több, mint 20 éve szerelmes egy emberbe akit nem kaphat meg, és csak vár rá egész életében, és nem is tud másba szerelmes lenni, vagy csak rövid ideig jár másokkal, de igazából arra az egy emberre vágyik. Mondjuk egy olyan ember esetében, akinek vannak barátai, járkál helyekre, szóval nincs becsavarodva. Ismer valaki ilyet?
2014. júl. 30. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy szilveszter éjfélkor leszállnak a földönkívüliek, és minden lovat análisan kielégítenek. Csak nem túl valószínű.
2014. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én már 6 éve szerelmes vagyok álmaim Szabijába
2014. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha ilyen nem létezik, akkor miért minden filmben ezt ábrázolják, mintha tényleg ilyen lenne az élet? pl HIMYM-ben Ted és Robin, vagy a Harry Potterben Piton szerelme Lily Potter iránt, vagy nemtudom, most más példa nem jut eszembe.
2014. júl. 30. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az életfogytig tartó szerelem az irrealitása ellenére "átélhető" motiváció, és mély érzelmi, meg személyiségi drámát lehet belevinni ezeknek a karaktereknek a fejlődésébe.
2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 éve ismerek valakit akibe halálosan szerelmes vagyok, de nem lehet az enyém. Közben megpróbáltam elfelejteni, férjhez mentem, gyereket szültem és válás lett a vége. Most próbálok dolgozni magamon és nem őt keresni mindenkiben hanem komolyan beleszeretni más valakibe és boldognak lenni. De azt hiszem, sosem fogom tudni elfelejteni, én ilyen vagyok.
2014. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, nagyon sajnálom :( de miért nem lehet a tiéd?
2014. júl. 30. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Több oka is van. Más ország, más kultúra,más vallás, hét évvel fiatalabb nálam. Most meg már rengeteg idő eltelt. Néha írunk egymásnak, de már nem az igazi. De nekem midig ő lesz a nagy Ő....
2014. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok éve megtaláltam a számomra ideális férfit, de nem lehetünk együtt. Azóta kénytelen voltam tovább lépni, szerelmes lettem másba, de olyan szintű szerelmet soha nem éreztem a mostani iránt és senki más iránt sem mint iránta. Sőt, biztos vagyok benne, hogy nem is fogok. Mai napig mindennap eszembe jut és nagy-nagy szeretettel gondolok rá. Tudni kell tovább lépni, bár nem könnyű.
2014. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 éve vagyok így..
2015. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!