Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel? Büdös!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? Büdös!

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg a barátnőmmel, de sajnos ő cigarettázik (bár azt mondta csak pár szál naponta), és emiatt rettentően büdös a ruhája, bőre, haja, szája. Azt hittem ez nem fog zavarni, de de! Néha már csókolózni sincs kedvem emiatt, és ha megemlítem, hogy mi lenne ha leszokna, felháborodik, hogy ő senki kedvéért nem fog, fogadják el ilyennek. Pedig amúgy nagyon tetszik, összeillenénk, de most ezért szakítsak vele? Mert nekem ez így nem jó.
2014. júl. 30. 11:13
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:

ne akard megváltoztatni

vagy jó így vagy.....

esetleg sűrűbben váltson ruhát,mosakodjon,mosson hajat

2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nadiene ***** válasza:
Szerintem csak szakítani tudsz. Ha le is teszi, vissza fog szokni..
2014. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Mond meg neki, hogy ne dohányozzon
2014. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát most vagy megszokod vagy nyugodtan leültök és megbeszélitek
2014. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nyilván tisztában voltál a dohányzásával és nem úgy jöttél vele össze, hogy soha ne érezted volna.

Ez van, máskor ne válassz olyan lányt aki dohányzik, ha ennyire nem tudod tolerálni a dolgot.

Látod, engem nem zavar, ha egy lány dohányzik.

2014. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 RRR ***** válasza:

még egy ötlet:

szokj rá a szivarra vagy a pipára!!

2014. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

ha nem tudod elfogadni és ő nem akar leszokni akkor patthelyzet...akkor nem illetek össze ha egyikőtök sem képes kompromisszumra ebben az ügyben...


21F

2014. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam óvatosan rávezetni, de azt mondta nem teszi le, neki ez kell!! Igen, tudtam hogy dohányzik, de azt hittem majd tudom tolerálni, vagy megszokom, de sajnos nem megy. És az a néhány szál, amit említett, jóval több egy nap!
2014. júl. 30. 11:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg csak egy-két szálat szív naponta,azután megtehetné,hogy megmosakszik,esetleg még bevesz egy rágót is (fogmosás után),és mindjárt meg lenne oldva a dolog.Bár én a helyedbe véget vetnék a dolognak..
2014. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ki kell állnod a saját preferenciád mellett. Sok év múlva is azt a "büdös" szájat akarod csókolni? Mert ha igen, akkor maradj vele, de jól mondják, megváltoztatni ne akard.
2014. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!