Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell az állandó hiszti?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az állandó hiszti? Felmerült bennem a szakítás gondolata.

Figyelt kérdés

Zolival 3 hónapja vagyunk együtt. Régebben is ismertük egymást, közös társaságból. Ebben a társaságban történt két nagyon brutális haláleset, egyik az akkori, első barátom volt. Zoli mentette meg az életemet, holott ő is nagyon mély depresszóban volt, már a baleset előtt is, bár - fogalmazzunk úgy - nem tudott róla.

Én vagyok az első komoly kapcsolata, és nagyon szerelmes. Én is nagyon szeretem őt, ez nem kérdés, de egyre többször kapunk össze: mindig ugyanaz a téma. Ha egy percre is mással foglalkozok, mondjuk a barátnőimmel, kiakad, és pszichésen testi fájdalmat okoz magának, és bedurcázik, volt, hogy órákig engeszteltem. Két nagyobb összeveszésünk volt, az elsőnél is gondolkoztam azon, hogy már nem bírom ezt tovább, a másodiknál barátok segítettek, aztán persze mindig megbeszéljük, de mindig ugyanaz a téma...

Angliában él már, ott nincsenek barátai, és itt magyarországon is - a makacssága miatt szerintem - nagyon kevés. Ha találkoznék mással, megjegyzem nem gyakran, mert nem akarom, hogy egyedül legyen, először beleegyezik, mosolyog, stb, aztán mikor hazaérek ( nálunk lakik nyár eleje óta ) mindig sértődött, és én ezt már nem bírom. Mondtam is neki. Mit csináljak? Nem tudom elképzelni, hogy mással legyek, de ez így nagyon-nagyon nehéz, kezdenek újra kijönni rajtam a depresszió jelei, és nagyon félek, mert nehéz volt erre a szintre felküzdenem magam.

L/16, F/18



2014. júl. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Te egy 16 éves lány, és 18 éves fiú vagy egyszerre?
2014. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Zoli még éretlen meg annyi esze van mint egy halott teherautónak. Te vagy az első kapcsolata és nem tudja hogy mit kezdjen, nem tudja hogy hogyan kell viselkedni hogy milyen szerepet kell magára vállalnia meg azt se hogy hogyan legyen stabil, meg mivel akkora lúzer hogy 18 évesen lett először barátnője féltékeny mindenre mert azt hiszi elveszít és nem tudja kezelni az érzelmeit, meg gondolom akkor már közbe játszik az is hogy az önbizalma egyenlő lehet a nullával.


"Zoli mentette meg az életemet"

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

......

HAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHA


Rád írt a fészen hogy "ne! ne vedd be anyád altatóját, egyszerre kettőt egy helyett, ne légy buta összenyálazod a párnát tök gáz kimosni!"

2014. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, hogy ennyire magához láncol téged. Lehet, hogy megpróbálnám rábeszéli pszichológusra. Amikor a barátaiddal vagy vond be őt is beszélgetésbe vagy kérd meg erre a barátnőidet is. Ő mennyire szokott eljárni vagy barátkozni?
2014. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!